U Prnjavoru odigrana utakmica reprezentativaca Republike Srpske 2009. godišta

Pretposljednjeg dana reprezentativnog kampa Fudbalskog saveza Republike Srpske u Prnjavoru odigrana je interna utakmica između dvije ekipe igrača rođenih 2009. godine, a “Narandžasti” su bili bolji i pobijedili “Zelene” rezultatom 2:1 (1:1).

Već u četvrtom minutu “Narandžasti” su poveli golom Aleksandra Ciganovića iz bijeljinskog Radnika, izjednačio je, u 20. minutu Matej Deket, uzdanica banjalučkog Borca, da bi konačan rezultat i pobjedu “Narandžastima” donio Pable Sladojević, član banjalučkog OFK Spartaka 2013.

Utakmica je odigrana dva puta po 30 minuta, a selektor Milan Ozren zajedno sa svojim saradnicima bio je zadovoljan nakon ove utakmice. Reprezentativni kamp u Prnjavoru, prva akcija Fudbalskog saveza Republike Srpske u ovoj godini koja je trajala pet dana, završava se sutra. Kamp je pratio i u njemu svakodnevno učestvovao Zoran Deket, koordinator svih reprezentativnih selekcija Fudbalskog saveza Republike Srpske. Reprezentativnu ekspediciju Republike Srpske danas je u Prnjavoru posjetio i Goran Đukić, izaslanik Vice Zeljkovića, predsjednika Fudbalskog saveza Republike Srpske.

“Narandžasti” – “Zeleni” 2:1 (1:1)

Igralište sa umjetnom travom kraj autoputa “9. januar”. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Jovanić (Prnjavor). Strijelci: 1:0 Ciganović (4), 1:1 Deket (20) 2:1 Sladojević (35).
“NARANDŽASTI”: Bobar, Šešlija, Todorović, Bosnić, Stanimirović, Vujinović, Sladojević, Lazendić, Ciganović, Vukelić, Šarčević. Još su igrali: Dukić, Grahovac, Tolimir, Šehovac, Kesić.
“ZELENI”: Radanović, Pejaković, Tešić, Nestorović, Kecman, Plisnić, Janković, Berak, Risović, Deket, Savanović. Još su igrali: Radovanović, Jovanović, Brkljač, Kahvić, Vučkovac, Lučić.