Mene samo interesuje, jel ona završila fakultete zbog sebe i zelje za znanjem, mada ne vidim kakvo znanje može da se stekne na privatnom fakultetu, ili je fakultete završila da bi pričala kako ima tri fakulteta i očekivalo da joj sad neko podilazi i lječi njen kompleks. Sve u svemu jadno je kad se moraš reklamirati i isticati svoje titule a iz sebe nemaš ništa što si ostvarila na osnovu svojih diploma i znanja osim posla dobijenog preko štele i stranke.
Mene samo interesuje, jel ona završila fakultete zbog sebe i zelje za znanjem, mada ne vidim kakvo znanje može da se stekne na privatnom fakultetu, ili je fakultete završila da bi pričala kako ima tri fakulteta i očekivalo da joj sad neko podilazi i lječi njen kompleks. Sve u svemu jadno je kad se moraš reklamirati i isticati svoje titule a iz sebe nemaš ništa što si ostvarila na osnovu svojih diploma i znanja osim posla dobijenog preko štele i stranke.
Majko mila, dajte malo normalnosti i skromnosti. Tri privatne diplome, sačuvajmo Bože…