RK SLOGA Prnjavor: Slika govori više od hiljadu riječi

Naši rukometaši u nedjelju su pokazali veliku želju, volju, požrtvovanost, slogu, energiju i mentalitet pobjednika. Nakon zaostatka od osam golova razlike, naši momci se nisu predavali protiv odlične ekipe MRK Sloga 2 iz Doboja i na kraju smo nošeni odličnom publikom sa tribina došli do velikog boda (34:34).

Igrač utakmice i naš junak je Miloš Veljančić, koji je postigao 9 golova, a u poslednjoj minuti je dva puta zatresao mrežu dobojlija. Ne smijemo zaboraviti ni odličnog Vuka Vasića, koji je između tri igrača gostiju došao do lopte i asistirao Veljančiću, koji je sekund prije isteka 60 minuta donio bod i postavio konačan rezultat 34:34.

Nećemo puno o pojedincima, ovo je bila teška utakmica u koju smo ušli sa samo jednim treningom na parketu dvorane Sloga. Nećemo ni o teškim uslovima, okrećemo se novim izazovima. Za vikend nas očekuje gostovanje šampionu RK Borac m:tel 2 u Banjoj Luci. Mladi igrači Borca u prvom kolu su poraženi u Čelincu, ali svakako da će sve učiniti da se na domaćem terenu vrate u pobjednički niz.

Pred našim momcima je još jedna teška utakmica iz koje i mi i domaćini želimo izaći kao pobjednik. Nadamo se, da će trener Pala što bolje pripremiti naše rukometaše i da ćemo još spremniji ući u ovu utakmicu.