Prvo kolo Druge m:tel Lige Republike Srpske: RK Sloga Prnjavor : MRK Sloga 2 Doboj 34:34 (13:19)

Prvo kolo Druge m:tel Lige Republike

Prvoligaška utakmica u sjajnom ambijentu Sportske dvorane Sloga završena je podjelom bodova, iako su od prve do 60. minute gosti iz Doboja imali prednost. U jednom trenutku ona je iznosila i +7 (9:16). Naši momci se nisu predavali ni jednog trenutka i velikom borbenošću, požrtvovanošću, voljom i energijom uspjeli su dostići poletne igrače MRK Sloga 2 Doboj i prvi put u 59:59 stići do izjednačenja i konačnog rezultata 34:34.

Ovom prilikom moramo se zahvaliti velinčastvenoj publici koja je nosila naše rukometaše do velikog boda. Drugo poluvrijeme bili su naš osmi igrač i veliko hvala što niste štedili dlanove i grlo.

Idemo dalje, sljedeće kolo gostujemo u Boriku kod šampiona RK Borac m:tel 2.