Na autoputu „9. januar“, na dionici kroz mjesto Galjipovci kod Prnjavora, danas se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali automobil i motocikl, a prema zvaničnim informacijama, smrtno je stradao motociklista starije životne dobi Milenko B.
Nesreća se dogodila oko 12 časova, a na mjestu događaja obavljen je policijski uviđaj. Saobraćaj na dionici prema Banjaluci bio je otežan i usporen, dok su vozači upozoravani na dodatni oprez i korištenje alternativnih pravaca.
Kako su vozači navodili na društvenim mrežama, u pravcu Banjaluke formirane su kolone, a pojedina vozila kretala su se i suprotnom stranom autoputa prema Prnjavoru, što je dodatno usložnilo situaciju na terenu.
Prema pisanju portala Prnjavor.info, riječ je o teškoj nesreći na dionici autoputa Banjaluka–Doboj u Galjipovcima, gdje su se sudarili automobil i motocikl, a više detalja o okolnostima nesreće očekuje se nakon zvaničnih informacija nadležnih institucija.


Uzas ! Bas tuzno I zalosno ! Pokoj duse preminulom! Dali neko zna prezime preminulog ?️ Da bas nema izlaza na auto putu , upravu ste Gosp , dugo treba se voziti do iduceg izlaza I ako se profuli put izlaz Prnjavor treba se voziti Neznam Koliko dugo I Koji izlaz ali je puno km !
Strasno je to sto se desilo
Jos strasnije sto su budale pravile autoput te ga nigdje nemozes napustiti u takvim situacijama kad je isti satima zatvoren . Teska motorna vozila vise kilometara voze unazad ( rikverc )za Prnjavor.
Pocivaj u miru i neka ti budu cisti nebeski putevi. Neka ti je vecna slava i jos jednom hvala na svemu, dragi prijatelju. Bilo mi je cast i zadovoljstvo sto sam te poznavao.