Petrović seniorski pobjednik Vlasenice

11 medalja za članove Atletskog kluba “Prnjavor” na tradicionalnoj atletskoj trci “Kroz Vlasenicu”, od čega 5 zlatnih, 3 srebrene i 3 bronzane.

U glavnoj seniorskoj trci na 3000m Nikola Petrović je osvojio ubjedljivo 1. mjesto i zlatnu medalju, takođe u trkama juniora na 2000m naša juniorka Jovana Ivanković je osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju sa prednosti sa više od 150m.

Damjan Grumić je u juniorskoj konkurenciji nastavio da dominira i poslije jučerašnje pobjede na prvenstvu BiH danas je upisao novu pobjedu u trci na 2000m. Prva mjesta i zlatne medalje su još osvojili naši cicibani na 150m Jana Živković i David Mirković. Srebrene medalje su osvojili Aldina Čajić u glavnoj seniorskoj trci na 3000m, Neda Radulović u cicibanskoj trci na 150m i Filip Radulović u trci na 200m.

Bronze su osvojili Amina Čajić u glavnoj seniorskoj trci na 3000m, Anastasija Brkić u trci pionirki na 400m i Ilija Trivunović takođe u trci pionira na 300m.

Članovi Atletskog kluba “Prnjavor” sljedeći nastup imaju narednog vikenda u Prijedoru na Ekipnom prvenstvu RS u krosu.