Pet zlatnih medalja za AK Prnjavor

Atletski klub “Prnjavor” je ponovo dokazao da ima odličan cicibanski tim.

Na juče održanom cicibanskom atletskom mitingu u Prijedoru članovi AK Prnjavor su osvojili izvanrednih deset medalja. Od čega pet zlatnih tri srebrne i dvije bronzane.

Titule prvaka i zlatne medalje su osvojili Filip Radulović, čak dvije na 100 m i u skoku u dalj čime je stekao primat najuspješnijeg takmičara na mitingu. Pored Filipa zlatne medalje su osvojili Lidija Kovačević na 200 m, Neda Radulović na 300 m i David Mirković na 600 m.

Druga mjesta i srebrne medalje su osvojile Leona Radujković u bacanju vortexa, Lidija Kovačević i Neda Radulović u skoku u dalj.

Treća mjesta i bronzane medalje su osvojili Gregor Kašić na 600 m i Mihajlo Ivanović u bacanju vortexa. Sa deset medalja, ovom klubu je pripao epitet najuspješnijeg na Prijedorskom atletskom mitingu.