Oglas za posao u Osnovnom sudu u Prnjavoru

Rad na: Neodređeno vrijeme
Otvoreno do: 08.03.2018.
Broj izvršilaca: 1

OPIS RADNOG MJESTA
Daktilograf

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
OPŠTI USLOVI:
– da je državljanin RS ili BiH,
– da je stariji od 18 godina,
– da ima opštu zdravstvenu sposobnost,
– da nije osuđivan za krivično djelo na bezuslovnu kaznu zatvora od najmanje šest mjeseci ili za krivično djelo koje ga čini nepodobnim za obavljanje poslova u organu državne uprave,
– da je po svim radnim i ljuskim kvalitetima dostojan ugleda državnog službenika.

POSEBNI USLOVI:
– srednja stručna sprema – IV stepen (gimnazija, upravna ili ekonomska škola),
– poznavanje daktilokorespodencije,
– osposobljenost za samostalan rad na računaru u pripremi i izradi dokumenata,
– radno iskustvo od 6 mjeseci na istim ili sličnim poslovima,
– položen stručni ispit.

Kandidati su dužni uz prijavu sa kratkom biografijom dostaviti dokaze (original ili ovjerenu fotokopiju) o ispunjavanju opštih i posebnih uslova javnog konkursa (svjedočanstvo o završenoj školi, dokaz o poznavanju rada na računaru, uvjerenje o državljanstvu, izvod iz matične knjige rođenih, uvjerenje da se ne vodi krivični postupak i uvjerenje o položenom stručnom ispitu).

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objavljivanja konkursa u dnevnom listu „Glas Srpske“.
Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Prijavu dostaviti na adresu:
Osnovni sud u Prnjavoru, ul. Beogradska, br. 6, 78430 Prnjavor.

Sa svim kandidatima koji budu ispunjavali uslove izvršit će se testiranje radom na računaru i intervju, o čemu će kandidati biti blagovremeno obaviješteni.

Be the first to comment