Obilić slavio, Malčić brži od zvuka sirene!

KMF Obilić je u okviru 11. kola Prve futsal lige Rs-a, u jednoj neizvjesnoj utakmici savladao Nevesinje rezultatom 3:2.

Obilić je prvi stigao do prednosti igrao se šesti minut kada je Jasminko Kovač doveo svoj tim u vodjstvo. U nastavaku prvog poluvremena gosti su zaigrali puno bolje pa su u potpunosti uspjeli da preokrenu rezultat u svoju korist. Prvo je Prodanović izjednačio na 1:1, da bi Radovanović doveo Nevesinje u vodjstvo u 13. minutu. To je bio i rezultata sa kojim se otišlo na predah. U nastavku susreta prava uzbudjenja su vidjena u finišu utakmice. Prvo je Malčić izjednačio na 2:2 u 36.minutu, da bi isti igrač u poslednjem minutu susreta postavio konačnih 3:2, zahvaljujući udarcu sa 10m jer su gosti iz Nevesinja imali problem sa akumuliranim prekršajima.

Obilić je tako u dramatičnoj završnici uspio da dodje do vrijedna tri boda, koja im mogu biti i ključna u očuvanju prvoligaškoga statusa, “Vitezovi“ u sledećem kolu igraju veliki gradski derbi kada će na megdan ekipi Ljubića.