Novi trijumf Prnjavorčana

Pobjednički niz nastavili su košarkaši Mladost-Bulldogs koji su danas u okviru 11. kola Druge lige Republike Srpske gostovali u Banjoj Luci, gdje su porazili Ušće 78:53.

Iako oslabljeni, sa samo devet košarkaša, Prnjavočani su stigli do uvjerljive pobjede. Nakon neizvjesne prve četvrtine, pitanje pobjednika gosti su riješili u drugoj, koju su dobili 22:8. U drugom poluvremenu gosti su sigurnom igrom utakmicu priveli kraju čime su stigli do devete pobjede. Najefikasniji u redovima gostiju bio je Rogić koji je postigao 16 poena, a pratio ga je Slijepčević sa 13.

Tri kola prije kraja šampionata prnjavorski košarkaši čvrsto drže lidersku poziciju, pa je izvjesno da će prošlogodišnja titula biti odbranjena. U narednom kolu Mladost-Bulldogs će ugostiti ekipu Une iz Kozarske Dubice.