Na Trgu srpskih boraca i u Svetosavskoj ulici postavljene su nove klupe i kante za otpad, čime je nastavljen rad na uređenju javnih površina u Prnjavoru.
Postavljanje novog urbanog mobilijara ima za cilj da građanima omogući ugodniji boravak na javnim prostorima, ali i da doprinese čistijem i ljepšem izgledu grada.
Iz nadležnih službi poručuju da će se aktivnosti na uređenju javnih površina nastaviti i u narednom periodu, kako bi Prnjavor bio još prijatnije mjesto za život svih građana.
„Nastavljamo da uređujemo javne prostore i stvaramo ljepši Prnjavor“, poručeno je povodom ove aktivnosti.








Bukvic prodani iz neke pripizdine a sad iz potocana..samo sto dalje iz ovakve zemlje ….
Kakva ljepota, sjednes da odmoris a smrdljiva kanta kraj glave 🙂 .
Ko donosi te ideje majko moja :).