Nove klupe i kante za otpad na Trgu srpskih boraca i u Svetosavskoj ulici

Na Trgu srpskih boraca i u Svetosavskoj ulici postavljene su nove klupe i kante za otpad, čime je nastavljen rad na uređenju javnih površina u Prnjavoru.

Postavljanje novog urbanog mobilijara ima za cilj da građanima omogući ugodniji boravak na javnim prostorima, ali i da doprinese čistijem i ljepšem izgledu grada.

Iz nadležnih službi poručuju da će se aktivnosti na uređenju javnih površina nastaviti i u narednom periodu, kako bi Prnjavor bio još prijatnije mjesto za život svih građana.

„Nastavljamo da uređujemo javne prostore i stvaramo ljepši Prnjavor“, poručeno je povodom ove aktivnosti.

2 Comments

  1. Bukvic prodani iz neke pripizdine a sad iz potocana..samo sto dalje iz ovakve zemlje ….

  2. Kakva ljepota, sjednes da odmoris a smrdljiva kanta kraj glave 🙂 .

    Ko donosi te ideje majko moja :).

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*