Mladost Bulldogs nastavljaju u istom ritmu

Nakon zimske pauze košarkaši Mladost Bulldogs dočekali su mladu i motivisanu ekipu Borac M.P. iz Banja Luke i ostvarili još jedan trijumf rezultatom 64-55 (8-15; 23-16; 20-15; 13-9;)

Obzirom da je ovo bila prva utakmica u drugom dijelu takmičenja, za očekivati je bilo da meč bude težak za obe ekipe.

Tokom prve cetvrtine, ekipa Borca je vodila, dok je druga četvrtina donijela rezultatsku klackalicu.

Nakon poluvremena prnjavorska ekipa je agresivnije ušla u meč, te je ušla u bolji napadački ritam, a ono što je najvažnije zaustavili su igru u tranziciji mlade i ambiciozne ekipe Borca.

Pobjedonosni niz je nastavljen. Važno je istaći i dobru posjećenost publike. Ovim putem Klub im se zahvaljuje i poziva da i sljedeću utakmicu dođu i podrže za sada fantastične rezultate.

Nakon 11. pobjede na isto toliko odigranih utakmica, ekipa iz Prnjavora “Mladost-Buldogs” putuje na megdan ekipi Ušća iz Banja Luke.

Ekipa ima velike ambicije i sa entuzijazmom putujemo da ostvarimo novu pobjedu, za naš portal ističe Marko Slijepčević, jedan od najiskusnijih igrača u ekipi.