Mladost Bulldogs jeseni šampioni Druge lige Republike Srpske

Posljednja utakmica jesenjeg dijela prvenstva Druge lige republike Srpske – Zapad, donijela nam je najuzbudljiviji meč dosadašnjeg dijela takmičenja. U Prnjavoru je gostovala ekipa Kozare iz Gradiške, pojačana igračima sa višegodišnjim prvoligaškim statusom.

Prvo poluvrijeme meča pripalo je Gostima iz Gradiške, tako su na pauzu otišli sa rezultatom (29-41), međutim u drugom dijelu meča domaća ekipa je pokazala da je prije svega bolje fizički pripremljena, tako da je anulirala prednost iz prvog poluvremena i velikom borbenošću izborila produžetak. Rezultat nakon 40 minuta igre iznosio je (62-62)

Преглед слике

U produžetku je domaća ekipa predvođena Jovanovićem sa 24 poena te Slijepčevićem 19 pokazala da je u ovom trenutku kvalitetniji tim i tako bez poraza završila polusezonu sa 10 pobjeda. U domaćoj ekipi istakli su se takodje i Petrović sa 11 poena, te kapiten Lazić sa 9 poena. Konačan rezultat iznosio je (73-68).

U ovom trenutnku nisu bitni pojedinci, ovih 10 pobjeda rezultat su zalaganja svih 12 igrača koji su ove jeseni vrijedno trenirali i zasluženo osvojili titulu jesenjeg šampiona – za naš portal ističe Aleksandar Bokur trener Prnjavorčana.

Svim navijačima ekipa KK Mladost Bulldogs čestita novogdišnje i božićne praznike.