“Ljubić” i “Čelinac” odigrali za Stefana

KMF “Ljubić” i KMF “Čelinac” su večeras u prnjavorskoj “Slogi” odigrali prijateljsku utakmicu humanitarnog karaktera, od koje je sav prihod išao za liječenje malog Stefana Samardžije.

Ovaj put je od ulaznica prikupljeno 265 KM, a na tribinama je bilo nekih osamdesetak gledalaca.

Iako je rezultat u drugom planu bio spomenućemo da je prvoligaš slavio sa 7:6. Vodili su oni sa 2:0 već nakon sedam minuta utakmice. Smanjio je Radujković na 2:1 u 14. minutu, ali onda ponovo Danko Segić postiže dva gola za 4:1. Radujković je u posljednjoj minuti prvog dijela smanjio na 4:2, a onda su u drugom poluvremenu upotpunosti gosti preokrenuli rezultat na 4:5.

Srđan Šarčević je u 29. minutu izjednačio na 5:5, no Kljunić uspjeva ponovo da vrati prednost gostima za 5:6. Ipak do kraja Vladimir Ančić i Danko Ćirković pogađaju još dva puta za konačnih 7:6.

Kako god, ova utakmica je bila odlična priprema za nastavak sezona u Prvoj ligi Rs i Premijer ligi BiH, ali i Kupu RS koji kreće uskoro.

KMF LJUBIĆ – KMF ČELINAC 7:6 (4:2)
SD “Sloga”, Prnjavor
Gledalaca: 80
Sudije: Zoran Ančić i Branko Tripić (oba Prnjavor)
Strijelci: 1:0 Segić 4, 2:0 Ćirković 7, 2:1 Radujković 14, 3:1 Segić 15, 4:1 Segić 16, 4:2 Radujković 20, 4:3 Kljunić 21, 4:4 Radujković 27, 4:5 Pivaš 29, 5:5 Šarčević 30, 5:6 Kljunić 31, 6:6 Ančić 33, 7:6 Ćirković 39

Ljubić: Živković, Kovačević, Šarčević, B. Žižak, Malešević, Segić, Todorović, Ćirković, Subić, Petrović, Ančić, Gatarić
Čelinac. Modić, Matijašević, Ličina, Jusić, Radujković, Janković, Blagojević, KLjunić, Pivaš