Kros liga: Sedam medalja za Prnjavorčane

Na juče održanoj kros ligi “Trofej Franjo Mihalić” kojoj je Surčin bio domaćin, članovi Atletskog kluba “Prnjavor” još jednom su bili na visini zadatka, vrativši se iz Beograda sa 7 medalja.

U kategoriji cicibana 2010. godište u trci na 200 metara Filip Radulović osvojio je 2.mjesto. Do drugog mjesta stigla je i Jovana Radulović, dok je Lana Đuraš ciljnom ravninom prošla kao trećeplasirana.

Sa dvije osvojene zlatne medalje, u trkama na 500 metara, Andrej Vasić proglašen je i najuspješnim takmičarem kros lige. Pored Vasića zlatnim odličjem okitio se i Savo Pavlović, koji je u kategoriji starijih pionira, pobijedio u trci na 1.500 metara. I druga stepenica pobjedničkog postolja bila je rezervisana za Prnjavorčane, budući da je Mirko Cvetić istu dionicu završio kao drugoplasirani.

Sa novih 7 medalja, bilans medalja Atletskog kluba Prnjavor ove godine dostigao je broj 109.