Kiša golova u Dubravama!

Prnjavorski Ljubić je imao poslednju provjeru pred nastavak fudbalskoga proljeća u Drugoj ligi Rs-a, protivnik Prnjavorčana je bila ekipa Dubrava koja je trenutni lider Regionalne lige zapad. Utakmica je završena rezultatom 3:3.

Ekipa Dubrava je bolje otvorila utakmicu nakon jedne dobre akcije, napadač domaćih je oboren u kazenom prostoru Ljubića, a sudija Gigović je pokazao na bijelu tačku, iz jedanaesterca Dubrave su povele 1:0. Prnjavorčani su uzvratili preko Danka Segića koji je poravnao rezultat na 1:1. Igrao se 30. minut kada je viđen možda i najljepši potez na utakmici, bivši prvotimac Ljubića. Railić koji sada brani boje Dubrava je prekrasnim udarcem sa 25m, loptu poslao u sami gornji desni ugao Ljubićevog gola, golamn Radulović se vinuo kroz zrak ali je udarac bio nezaustavljiv. Na odmor se otišlo rezultatom 2:1 za domaće. U nastavku susreta izabranici Milorada Segića su zaigrali puno bolje. Prvo je Boris Zižak nakon jednog centaršuta nebeski skočio, te sjajnim udarcem glavom rezultat poravnao na 2:2.

Nakon izjednačujućeg pogotka „plavi“ su nastavili sa napadima, a za potpuni preokret pobrinuo se Segić svojim drugim pogotkom. U finišu susreta Dubrave su ipak uspjele još jednom zatresti mrežu Ljubića, čime je postavljen i konačan rezultat 3:3.