Iznenađenje u Prnjavoru, Omarska šokirala Ljubić

U Prnjavoru se dogodilo iznenađenje, “fenjeraš” Omarska je rezultatom 2:1 pobijedila domaći Ljubić, ali je i dalje posljednjeplasirani tim prvoligaškog karavana.

Poslije prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, poveli su Omarčani golom Nikole Kopanje u 52. minutu iz jedanaesterca, da bi pet minuta kasnije Ognjen Jaćimović udvostručio prednost gostujućeg sastava. Ograo se 72. minut kada je rezervista Prnjavorčana Duško Subić smanjio na 1:2, ali domaćin nije imao više snage za bilo kakav preokret ili osvajanje bar jednog boda.

Ljubić – Omarska 1:2 (0:0)

Stadion: Sportski centar “Siniša Peulić” u Prnjavoru. Gledalaca: 200. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Strijelci: 0:1 Kopanja (52 – penal), 0:2 Jaćimović (57), 1:2 Subić (72). Žuti kartoni: Mišić, Jugović, Milanović, Subić (Ljubić), L. Nišić, Panić, Mikić, Kovačević, Đ. Nišić (Omarska).
LJUBIĆ: A. Stupar, Radaković, Mišić, Milanović, A. Žižak, Jugović, Grahovac, Babić (od 55. Subić), M. Stupar (od 67. Komljenović), Vidović, Stamenković.
OMARSKA: Vujičić, Kopanja, Panić (od 50. Marin), Krecelj, Petković, Jaćimović, L. Nišić, Jovičić, Kovačević, Đ. Nišić (od 90+1. Trkulja), Vračar (od 78. Mikić).