Dalibor Vrhovac osvojio tri medalje na Otvorenom Prvenstvu Srbije za veterane

Na Otvorenom Prvenstvu Srbije za veterane održanom proteklog vikenda u Beogradu, trener Atletskog kluba “SAN” iz Prnjavora i Atletskog kluba “DERVENTA” iz Dervente, Dalibor Vrhovac, osvojio je tri medalje. Jednu zlatnu i dve srebrene.

Zlatnu medalju Dalibor je osvojio u trci na 800 m, dok je srebrene medalje osvojio u trkama na 3000 m i na 1500 m.

Ovo je bila odlična uvertira pred nastup na Balkanskom prvenstvu za veterane, koje se 22, 23 i 24 septembra održava u Solunu u Grčkoj.

Sledeći nastup atletičari Atletskog kluba ”SAN” i Atletskog kluba ”DERVENTA” imaju krajem avgusta, kada se održava Prvenstvo Republike Srpske za juniore i mlađe pionire i Ekipno Prvenstvo Bosne i Hercegovine za juniore.

Mi se zahvaljujemo našem Generalnom sponzoru Darjanu Đuriću u njegovoj firmi ”Prokop inženjering” d.o.o. koji nam pomažu u odlasku na takmičenja ove i prošle godine.