AK SAN Prnjavor osvojio četiri medalje na prvenstvu BiH u hodanju

Na Prvenstvu Bosne i Hercegovine u hodanju održanom 25. aprila na atletskom centru Koševo u Sarajevu, atletičari Atletskog kluba “San” iz Prnjavora osvojili su četiri medalje. Dve zlatne, jednu srebrenu i jednu bronzanu.

Zlatnu medalju je osvojio Kristijan Marić u kategoriji juniora na 10 000 m, kao i Kristina Stojković u kategoriji juniorki na 10 000 m.
Srebrenu medalju je osvojila Jovana Mitrović u kategoriji juniorki na 10 000 m, dok je Belma Ćuran osvojila bronzanu medalju u istoj kategoriji i disciplini.

Ovo je osma medalja ove godine Atletskog kluba “San” na pojedinačnim prvenstvima Bosne i Hercegovine, a takmičenja na stazi tek predstoje.

Sledeći nastup za atletičare atleskog kluba “San” iz Prnjavora biće na Prvenstvu Bosne i Hercegovine za cicibane i cicibanke, koje se održava 15. maja u Čitluku.

Još jednom se zahvaljujemo Darjan Đurić i njegovoj firmi Prokop Prnjavor koji su nam pomogli da odemo na ovo takmičenje. Uz njih su nam nastupi daleko lakši.