AK “San” na finalu Nestle kupa “Zdravo”

Na finalu Nestle kupa “Zdravo” održanom 16. oktobra u Tuzli na novoobnovljenom atletskom stadionu Tušanj, atletičari atletskog kluba “San”, nastupajući za ekipu Banjalučke regije ponovo su imali uspeha i osvojili tri medalje. Jednu zlatnu i dve bronzane.

Kristina Stojković ponovo je dokazala da joj nema premca u Bosni i Hercegovini ove godine u sprintu i osvojila zlatnu medalju u trci na 300 m.

Bronzanu medalju u trci na 600 m je osvojila Magdalena Katana i zenska ekipa u štafeti 4 puta 100 m.

U sveukupnom plasmanu ekipa Banjalučke regije u ženskoj konkurenciji osvojila je prvo mesto.

Sledeći nastup atletičari atletskog kluba ”San” imaju već u subotu 19. oktobra u Banja Luci na Pionirskom prvenstvu Republike Srpske.