AK “SAN” na 1. Svesrpskom atletskom kupu održanom u Trebinju osvojili tri medalje

Na 1. Svesrpskom atletskom kupu održanom 15. septembra u Trebinju, atletičari atletskog kluba “San” iz Prnjavora osvojili su tri medalje. Dve srebrene i jednu bronzanu.

Kristina Stojković je osvojila srebrenu medalju u disciplini 400 m i u mješovitoj štafeti 4 x 400 m.

Belma Ćuran je osvojila bronzanu medalju u bacanju koplja.

Atletska reprezentacija Republike Srpske je osvojila drugo mesto iza Atletskog saveza Vojvodine, a ispred Atletskog saveza Centralne Srbije, Atletskog saveza Beograda i Atletskog saveza Kosova i Metohije.

Sledeći nastup atletičari Atletskog kluba “San” imaju već za vikend na dva fronta, kada je na programu Pojedinačno prvenstvo Republike Srpske u krosu u Vlasenici i Balkansko prvenstvo za veterane u Korči u Albaniji gde trener kluba Dalibor Vrhovac nastupa u tri discipline na 5000 m, 1500 m i na 3000 m stipl čez.

Ovom prilikom se zahvaljujemo našem generalnom sponzoru Darjanu Đuriću i njegovoj firmi Prokop inženjering d.o.o. koji nam omogućuje odlaske na takmičenja ove godine.