Trinaest medalja za AK Prnjavor

Članovi Atletskog kluba “Prnjavor” nastavljaju uspješnu seriju osvajanja velikog broja medalja. Naši članovi su ovog vikenda nastupali na dva takmičenja na 4. Humanitarnom krosu u Prnjavoru i Apatinu.

Na krosu u Prnjavoru ponovo je naš klub bio najuspješniji sa jedanaest osvojenih medalja. Zlatne medalje i prva mjesta u svojim kategorijama osvojili su: Jovana Radulović, Filip Radulović i Vukašin Mitrović. Titule vicešampiona i druga mjesta osvojili su Neda Radulović i David Mirković. Dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili Vasilija Šušak, Sofija Šušak, Anamarija Radulović, Jovana Ivanković, Mladen Kovačević i Gregor Kašić.

U Srbiji su nas predstavljali naši Katarina Čubrilo i Miloš Klindo koji su u okviru 25. Apatinskog polumaratona osvojili druga mjesta i srebrene medalje u trci na 10000 m. Sljedeći nastupi naših takmičara su narednog vikenda u Derveti prvenstvo BiH u krosu i Kozarskoj Dubici cicibanski atletski miting.