Pobjeda naših košarkaša na teškom gostovanju u Banjoj Luci

Ekipa KK Mladost Bulldogsa pobijedila je na teškom gostovanju u Banjoj Luci ekipu KK Basket 2000 rezultatom 64:60.

Obe ekipe su otvorile utakmicu čvrsto te nije viđena napadački atraktivna košarka tokom čitave utakmice ali su nedostatak napadačke kreacije nadomjestili velikom borbenošću.

Rezultatsku klackalicu u prvoj četvrtini prekinula je ekipa Basketa koja se odvojila i na dvocifrenu prednost. Spustila je ekipa KK Mladost Bulldogsa prednost domaćih na 4 poena na kraju treće četvrtine i prvi put povela tek sredinom zadnje četvrtine.

Tu stečenu prednost ekipa KK Mladost Bulldogsa nije ispuštala i na krilima Trivičevića privela utakmicu kraju.

Posebne pohvale se upućuju najmlađim igračima u ekipi koji su herojski iznijeli utakmicu.