Oglas za posao: Arhitekta – dizajner- projektant

Opis poslova:

  • Prodaja i prezentacija namještaja,
  • predlaganje idejnih i tehničkih rješenja,
  • izrada skica i prezentacija uzoraka materijala za izradu namještaja,
  • pravljenje radnih naloga,
  • izlazak na teren, uzimanje mjera i na osnovu uzetih mjera izrada ponude,
  • koordinacija proizvodnjom,
  • poslovna korespodencija sa kupcima i dobavljačima,
  • nudimo stalni radni odnos uz stabilna primanja i mogućnost napredovanja.

Uslovi:

  • Кomunikativnost i ljubaznost,
  • poznavanje rada na računaru sa softverima za vizualizaciju,
  • prethodno iskustvo nije neophodno,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • samostalnost ali i spremnost na timski rad.

Prijave za zaposlenje možete popuniti lično u sjedištu firme na adresi : ,,Rizba’’ d.o.o , Lužani bb, 78430 Prnjavor gdje je i predviđeno mjesto rada ili prijavu poslati putem opcije “Prijavite se”.
Кontak telefon broj: 065 626 776
Uz prijavu je potrebno dostaviti biografiju sa fotografijom, podatke o kandidatu i eventualno prethodno rađene projekte – viđena rješenja.

agencijaspektar

3 Comments

  1. Kakva Banja Luka idu oni i po Jelahu i Federaciji. Uzimaju ko zna gdjea kad dođeš da kupiš cijene ko da je zlatno. Za te pare dovezeš iz inostranstvu kuhinju ili šta već.
    A Gazda ove firme samo filozofija ko da je Boga uhvatio za k….

  2. Hahahaha, prodaja i prezentacija namjestaja, hahahahahahaa, uzimanje mjera na terenu, vodjenje proizvodnje, pravljenje radnih naloga, hahahaha, znaci sve radis, i rezes ivericu itd. Jos mi zivimo u 12 vijeku.

    • Jos bi im taj „novi radnik“ trebao po mogucnosti dovesti i svoje stare musterije ….
      To tako nekako ispadne kad se oglas procita.
      Ako taj novi radnik to sve mora raditi sam onda moze biti odmah firma kao i Rizba.
      Ide kod musterije uzme mjere, na laptop mu odmah moze i prezentirati kako ce izgledati.
      U B.Luci 10 firmi sjece ivericu na komade i kanta, busi rupe itd. Taj isti covek kupi sebi kombi i ode po to to u BL, odveze coveku , sklopi i PREMOTA SAM LOVU U DZEP BEZ VAS gospodo poslodavci