
PRNjAVOR – Milan Aleksić izabran je za predsjednika Gradskog odbora SDS-a u Prnjavoru.
Aleksić je nakon izbora zahvalio delegatima na ukazanom povjerenju, ističući da ovu funkciju doživljava kao veliku obavezu i odgovornost.
On je naglasio da je cilj SDS-a da zajedno sa građanima oblikuje budućnost Prnjavora
i Republike Srpske, stvarajući jednake prilike za sve i društvo u kojem će rad, znanje i poštenje biti cijenjeni.
– Moja vizija SDS-a u Prnjavoru je organizacija koja spaja iskustvo i mladost, koja poštuje svoje temelje, ali je istovremeno okrenuta budućnosti – naveo je Aleksić.
On je ocijenio da je Gradska organizacija SDS-a u prethodnom periodu pokazala snagu, zrelost i jedinstvo, što će biti osnov za buduće djelovanje.
glassrpske.com


Be the first to comment