Ljubić „pocijepao“ mrežu Brčkog!

U okviru 6. kola prve futsal lige Rs u SD „Sloga“ Kmf Ljubić je savladao Kmf Brčko sa uvjerljivih 14:6(7;1), iako su gosti u Prnjavor stigli na krilima gostujuće pobjede nad Sokratesom, i sa nadom u novi trijumf , iz Prnjavora odlaze sa 14 pogodaka u svoj mreži.

Bila je to još jedna veličanstvena partija u kojoj je Ljubić zablistao punim sjajem i na svoj konto upisao nova tri boda. Da se gostima „crno“ piše nagovijestio je Ančić koji je doveo Ljubić u vođstvo 1:0, već u 2. minutu. Pitanje pobjednika bilo je riješeno do osmog minuta jer je Ljubić pogodcima Segića, Subića i Žižka došao do uvjerljivih 4:0, na odmor se otišlo rezultatom 7:1. U nastavku uprkos visokoj prednosti domaćin nije smanjio u brzinu manje već je u istom ritmu nastavio da „rešeta“ mrežu Brčkog, svoj doprinos goleadi dali su i gosti koji su u nastavku uspjeli postići pet pogodaka, da bi konačan rezultat na semaforu bio 14:6.

U redovima domaćina Segić se izdvojio het-trikom dok su kod gostiju donekle raspoloženi bili Bojić i Mirić koji su postigli po dva pogotka. Bio je ovo treći uzastopni trijumf Ljubića nakon koga san zvani Premijer liga sve više lice na realnost, te ako ovako nastave sa blistavim partijama Prnjavorčani su na dobrom putu da se dogodine nađu među premijerligašima.