Još jedna pobjeda trenera Anje Bokur: Naši pioniri savladali vršnjake iz KK Borac

Pioniri ekipe OKK ĆPrnjavor-Bulldogs” ostvarili nevjerovatno pobjedu protiv ekipe KK “Borac 2” iz Banjaluke.

Ušli su u utakmicu jako, boreći se za svaku loptu sa svojim vršnjacima i nisu dozvoljavali da im se rezultatski odlijepe.

Igrajući u koš na poluvrijeme odlaze neriješeno, a nakon toga već u 3. četvrtini okreću rezultat u svoju korist i svakim napadom povećavaju razliku.

Utakmica je završena rezultatom 73:63 a sa najviše poena su se istakli Matej Bokur i kapiten Nemanja Suvacaj sa po 19 poena, Pavle Damjanović 14 poena i Daniel Dekić sa 12 poena.

Tribine su bile pune i vršnjaka i drugih uzrasta za podršku svojim drugarima, učenicima…

Dođite i vi na neku od sljedećih utakmica da provedete veče u sportskom duhu, a njihovu utakmicu možete pogledati na njihovom YouTube kanalu.

Za sve detaljnije informacije posjetite Instagram ili Facebook stranica kluba.