Rezultati ankete koja je trajala od 01.12.2017 do 15.12.2017
[poll id=”18″]
2 Comments
Lično mislim da prenosi sjednica skupštine su nepotrebni, jer građani imaju pametnijeg posla,a sjednice skupštine su kraće ,racionalnije i nemaju incidentnih situacija,što bi paparaci sa društvenih mreža to želejli koristiti kao svoje zadovoljenje hranjenja svojoih ega Iskreno želim da naš predsjednik Željko Simić nastavi uspješno vođenje skupštinskih sjednica,što nažalost to do sada nije bio slučaj.
Lično mislim da prenosi sjednica skupštine su nepotrebni, jer građani imaju pametnijeg posla,a sjednice skupštine su kraće ,racionalnije i nemaju incidentnih situacija,što bi paparaci sa društvenih mreža to želejli koristiti kao svoje zadovoljenje hranjenja svojoih ega Iskreno želim da naš predsjednik Željko Simić nastavi uspješno vođenje skupštinskih sjednica,što nažalost to do sada nije bio slučaj.
Samo ovi sto hapaju nisu zato da se prenosi,sta rade i ko zasta glasa.Drzali bi to daleko od usiju onih sto glasaju za njih.