Tekvondo klub Prnjavor – prvak Republike Srpske u ITF tekvondou

Tekvondo klub „Prnjavor“ ostvario je izvanredan uspjeh na 26. Prvenstvu Republike Srpske, održanom u Derventi, osvojivši titulu prvaka Srpske u ITF tekvondou.

Na prvenstvu je nastupilo više od 450 sportista iz 23 kluba, što ovo takmičenje svrstava među najmasovnije sportske događaje u Republici Srpskoj.

Takmičari Tekvondo kluba „Prnjavor“ ostvarili su odlične rezultate u pojedinačnoj konkurenciji, a posebno priznanje pripalo je Prnjavorčanima koji su proglašeni najuspješnijim u svojim starosnim i težinskim kategorijama:

• Vasilije Pezer – najbolji pionir,
• Lea Lepir – najbolja prejuniorka,
• Una Živanić – najbolja juniorka i
• Milan Pantović – najbolji junior.

Njihovi rezultati, kao i uspjesi svih članova kluba, plod su velikog truda, discipline, odricanja i kontinuiranog rada tokom čitave sezone.

Ovaj veliki uspjeh predstavlja snažan podstrek za naredne izazove, a prvi slijedi već 20. juna u Laktašima, gdje će biti održano Prvenstvo Bosne i Hercegovine.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*