Ukrina povela, Panter slavio

U derbi susretu 5. kola Druge odbojkaške lige RS, odbojkašice prnjavorske Ukrine poražene su juče na domaćem terenu od Pantera 3:1 u setovima (25:22, 21:25,21:25,14:25).

Pobjednički niz sa gostujućih terena, Prnjavorčanke su prekinule na domaćem. U posljednjem jesenjem kolu šampionata u Prnjavoru je gostovala ekipa Panter iz Doboja. Domaće odbojkašice utakmicu su dobro otvorile, riješivši prvi set u svoju korist 25:22. U nastavu susreta, gošće su zaigrale puno bolje, pa su naredna tri seta, a samim tim i meč riješile u svoju korist, čime su bodovi otišli put Doboja.

Sa ovim trijumfom ekipa Pantera na pauzu odlazi kao lider šampionata, dok im za vratom puše Ukrina, koja će u nastavku prvenstva  pokušati ugroziti lidersku poziciju odbojkašice iz Doboja.