Trijumf Ljubića u prijateljskoj utakmici

Fudbaleri prnjavorskog Ljubića odigrali su danas drugu kontrolnu utakmicu. Nakon poraza od Kozare iz Gradiške, Prnjavorčani su danas u Banjoj Luci porazili Slogu iz Srpca 4:2.

Dobro je Sloga otvorila utakmicu, te je ranoj fazi utakmice povela sa 1:0. Nedugo nakon toga Srpčani su udvostručili vođstvo sa bijele tačke. Sa rezultatom 2:0 otišlo se na odmor.

U nastavku susrete trener Zeljković osvježio vezni red, pa je Ljubić zaigrao puno bolje, agresivnije, a sve to za cijenu je imalo rezultatski preokret. Najprije je Petrović nalon prekida, glavom smanjio na 2:1, da bi Segić izjednačio na 2:2. U finišu susreta golovima Kovačevića i Kuzmanovića Ljubić je stigao do pobjede.

U nastavku pripreme Ljubić će odigrati još dvije prijateljske utakmice, a prvi protivnik biće Karanovac za sedam dana.