Sokolovi najbolji u Laktašima na međunarodno džudo takmičenju u mlađim pionirkama

Međunarodno džudo takmičenje “Laktaši open 2107” i ove godine proteklo je sa dobrim borbama i puno medalja za sokolove.

Na ovom takmičenju uestovalo je oko 40  klubova i  preko 800 takmičara iz 4 države. I ovaj put sokolovi su bili najbolji u kategoriji mladjih pionirki, a u kupnom plasmanu 5.

U kategoriji mladjih poletaraca MIsic Lazar i Males rija zauzeli su 1. mjesta i osvojili zlatne medalje, dok su u kategoriji poletaraca Djekic Uros i Sliljepcevic Mihaela bili su drugi, dok je Stojanovic Mladen bio treci. U  kategorji mladjih pionira  Misic Milos i Stojanovic Darija i Krajisnik Milica bili su prvi, Suvajac Luka drugi a Nedic Jovana treca. U katgoriji starijih pionira Tosic Danijel je osvojio trece mjesto. Sutradan na istom turniru Milijas Dejan je nastupao u kategoriji kadeta i zauzeo trece mjesto. U sve ukupnom plasmanu sokolovi su bili peti, a najbolji takmiar u kategoriji pionirki proglasena je Stojanovic Darija.