Oglas za posao: Merchandiser, marketing menadžer

Na osnovu ukazanih potreba METALEX D.O.O. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

MERCHANDISER, MARKETING MENADŽER

  • Mjesto rada: Metalex doo, Magistralni put bb, Prnjavor
  • Broj pozicija: 1

Opis posla:

Marketing, Merchendising, Up i Cross Selling

  • Planiranje
  • Ugovarnje, priprema
  • Edukacija kadrova
  • Sprovođenje, kontrola
  • Mjerenje efekata, izvještavanje

Zahtjevi :

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Poznavanje rada u MS Office i programima za obradu grafike;
  • Minimalno završena srednja stručna sprema (SSS).

Uslovi:

  • Nudimo Vam izazovan, dinamičan i odgovoran posao u timu mladih i ambicioznih ljudi;
  • Redovna i stimulativna primanja;
  • Mogućnost napredovanja kroz saradnju sa timom;
  • Stalna edukacija i sticanje novih znanja o prodajnim vještinama.

Prijave na e-mail uprava@metalex.ba  ili direktno na info pultu u ABC centru u Prnjavoru.

Be the first to comment