Mladost je budućnost: Nove medalje za AK “San”

Na uličnoj trci u Vlasenici učestvovali su i članovi Atletskog kluba San koji su zabilježili odlične rezultatate, osvojivši 5 medalja.

Jedno zlato, jedno srebro, tri bronze rezultat su dobrog rada, koji ovaj atletski kolektiv prati od njegov osnivanja. Zlatnu medalju osvojila je Belma Ćuran koja je trku na 600 metara završila kao prvoplasirana.

Do srebra je stigao David Jović učenik Osnovne škole Branko Ćopić, koji u trci na 200 metara, kroz cilj prošao drugi. Stepenicu niže na pobjedničkom postolju završili su Magdalena Katana i Aleksandar Đurić u trkama na 400 metara i Goran Gamber u trci na 300 metara.

U nastavku sezone pred atletičarima AK “San” su nastupi na krosu RTS-a i humanitarnom krosu u Prnjavoru.