Ljubić moćan i u Kupu

Fudbaleri Ljubića plasirali su se u 1/8 finala Kupa RS, pošto su danas kao domaćini porazili Slogu iz Srpca 3:0.

Prnjavorčani su furiozno krenuli, a pitanje pobjednika riješili su u periodu od 9. do 20. minuta. Blickrig Edhema Fehratovića počeo je u 9. minuti, kada je svoju ekipu doveo u vođstvo 1:0, četiri minuta kasnije isti igrač povisuje na 2:0, a u 20. minuti, het-trikom Fehratović donosi uvjerljivu prednost domaćim. U prvih 45 minuta Sloga je prijetila preko Ančića i Jokanovića, ali se na odmor otišlo vođstvom domaćih 3:0.

U drugih 45 minuta igralo se uglavnom na sredini terena, a najbliže utješnom pogotku gosti su bili u 53. minuti kada je Todorović pogodio stativu. U finišu susreta Ljubić je prijetio preko Žiška, ali novih pogodaka nije bilo, pa se ispostavilo da je konačan rezultat postavljen u prvih 45 minuta.