Ljubić bez novog iznenađenja

Do novog iznenađenja nije uspio doći Klub malog fudbala Ljubić koji je sinoć u okviru 9. kola Prve futsal lige Republike Srpske poražen od ekipe “Beli Anđeo” iz Brčkog 5:0.

Brčaci su u Prnjavor stigli kao apsolutni favorit, a epitet favorita u potpunosti su i opravdali. Podmlađeni Ljubić nije mogao parirati ekipi koja drži drugu poziciju na tabeli, sa omjerom 7 pobjeda i dva poraza. Ipak Ljubićev “dječji vrtić” bio je tvrd orah u prvih 20 minuta susreta. Na odmor se otišlo sa prednošću gostiju od 1:0, koji su u nastavku sa 4 pogotka slomili otpor domaćih.

Iz tabora Ljubića ističu kako bodovi zasluženo putuju u Brčko, te naglašavaju da nada u očuvanje prvoligaškog statusa još uvijek postoji. Ljubić će u narednom kolu put Pala, gdje će gostovati kod ekipe Jahorine.