Dominacija se nastavlja:Prnjavorčani upisali 14. pobjedu u nizu

OKK Prnjavor juče je na domaćem terenu u u okviru 16. kola Druge lige Republike Srpske savladao Sevicijum iz Gradiške 68:37, i tako stigao do 14 uzastopne pobjede.

Po ko zna koji put ove sezone, kaznena ekspedicija iz Prnjavora, pitanje pobjednika riješila je već u prvom poluvremenu. S obzirom da se na odmor otišlo sa rezultatom 38:14, već tada je bilo jasno da se pobjednički niz domaćih košarkaša nastavlja.

Nastavak utakmice ponudio je sličan scenari, a gosti su jedino u posljednjoj četvrtini uspjevali biti ravnopravan protivnik, a četvrtinu su na kraju riješili u svoju korist 18:14. U redovima domaćih svih 12 košakraša uspjelo se upisati u listu strijelaca. Najefikasniji je bio Slijepčević koji je postigao 12 poena.

OKK Prnjavor: Petrović O. 7, Jugović M. 2, Bojko N. 9, Jokić M. 3, Rogić D. 6, Marić B. 6, Kalabić N. 4, Stakić S. 7, Šarčević F. 4, Lazić D. 6, Kolobarić P. 2, Slijepčević M. 12.