“Buldogsi” šest od šest

Omladinski košarkaški klub “Prnjavor” ostvario je i šestu uzastopnu prvenstvenu pobjedu, pošto su danas na gostovanju u Gradišci porazili Servicijum 82:57.

Ravnopravna utakmica viđena je u prve dvije četvrtine. Prnjavorčani su na odmor otišli sa tri poena prednosti, 35:32. U trećoj četvrtini “Buldogsi” su zaigrali čvršću odbrani, pa se razlika polako povećavala. Treći period igre, gosti su riješili u svoju korist 25:17. U posljednjoj četvrtini, odbrana Prnjavorčana je ponovo bila na visokom nivou, pri čemu su Servicijumu dozvolili samo 8 poena. Rezultatom 22:8 završena je četvrta četvrtina. “Buldogse” je do pobjede vodio Lazić koji je postigao 25 poena, a istakao se i Marko Slijepčević koji je ostvario dabl-dabl učinak, 17 poena, 15 skokova.

Novom pobjedom Prnjavorčani su se učvrstili na liderskoj poziciji, sa maksimalnim učinkom od šest pobjeda, iz isto toliko utakmica.

OKK “Prnjavor”: Lazić 25, Slijepčević 17, Marić 17, Stakić 11, Pećanac 3, Kalabić 2, Jugović 2, Rogić 2, Vasić 2, Jovanović 1.