Pismo stanovnika Brestova iz zaseoka Vis: Već dvije godine molimo elektro da nam riješe problem sa banderama

Danas su nam se javili stanovnici Brestova, iz zaseoka Vis, koji nas mole ovim putem da objavimo fotografije bandera koje se nalaze na imanju porodice Lukić, u blizni glavnog puta i kuća.

Problem je, kako kažu, aktuelan već dvije godine ali bezuspješno pokušavaju namoliti prnjavorski elektro da se situacija rješi.

Zato smatraju da im je ovo jedini preostali način da ukažu javno na svoj problem.

Svjesni su da nisu jedni koji čekaju rješenje, ali dvije godine nije malo.

Uostalom, fotografije sve govore.

8 Comments

  1. Brestovo spada pod Stanare koliko znam. Nikoga ne branim samo kažem,al što jest ovi iz Elektra su idioti i fukare. Kad god nazoveš oni kažu nisu nadležni. Pa nije sigurno nadležan Junga.

    • E jebiga zar nisi znao da to moraju tako govorit ovi u elektro! Nadležan je jedino Brbljo i on javlja Traviću u B.Luku da se dođe na lice mjesta i uredi kvar. Travićeva firma to popravlja i naplati koliko hoće!!! Takvi igrači su glavni kod nas a ne institucije i preduzeća. Da napomenem Brbljo je penzionisan kao borac i diagnoza je blesav – posljedice rata!!

      • E moj pomoćni elekricaru sjecas li se a nije davno bilo kad smo lizali Cavica dok je bio u SDSu kao što se danas lizemo sa mudzahedinima. Znam ja da se ti dobro sjecas samo te napominjem

    • Brestovo pripada Stanarima ali se elektricnom energijom napaja iz Elektra Prnjavor.Stanovnici se moraju obratiti Goranu Slijepcevicu Brblji on odredjuje gdje idu bandere i trafo-stanice.Ne moze im tu Tomas nista pomoci sve ide preko Brblje.Vijacancima je sve betonske bandere postavio i nove trafo-stanice.

  2. Predizborna bila prije 2 godine a čekajte još godinu opet su izbori tad će
    biti novo obećanje .

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*