Karatisti „Ipona“ uspješni na turniru Banja Luka Open

Karatisti Karate kluba „Ipon“ Prnjavor proteklog vikenda ostvarili su zapažen nastup na međunarodnom turniru Banja Luka Open, gdje su se takmičili mladi sportisti iz cijele Bosne i Hercegovine i regiona. Prnjavorski tim vratio se kući sa tri srebrne medalje, potvrđujući kontinuitet kvalitetnog rada i posvećenosti.

U disciplini kate srebro je osvojio Stefan Đukarić, dok je u borbama do odličja stigao Gabrijel Jović, koji je zauzeo drugo mjesto u konkurenciji dječaka do 10 godina, -34 kg. Treću medalju za klub donijela je Lea Jović, koja je bila srebrna u kategoriji djevojčica do 11 godina, -44 kg.

Ostvareni rezultati još jednom potvrđuju da Karate klub „Ipon“ iz Prnjavora uspješno gradi mlade generacije sportista i daje im podstrek za nova takmičenja i izazove na domaćoj i međunarodnoj sceni.

Prnjavor.info

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*