Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Cini mi se da je ova tema namjenjena samo da se jos vise siri mrznja
prema nesrbskom stanovnistvu Prnjavora a i sire. Je li moguce da su neki
ljudi jos tako ograniceni da zbog bezveznih zastavica naprave taku frku ???
Znaci poenta je u tome da se zatvore TUS prodavnice i otpuste ljudi sa posla :roll:
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by svraka »

Na ovom forumu se tacno moze svasta procitati. Ovako necemu se zaista nisam ni u snu nadao. Cuj nadao...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

Vucijak wrote:Znaci poenta je u tome da se zatvore TUS prodavnice i otpuste ljudi sa posla :roll:
Neeeeeee,poenta je da oni nas j*bu a da mi cutimo,ali nesto nije proslo kako su zamislili,evo ja necu uci nikad da ga ofarbaju u sve srpske zastavice koje su postojale poslednjih 1000 godina. :) Ako se zatvori Tus ,sigurno ce neko drugi da otvori,a ako ne otvori niko imat ce druge trgovine vise posla i trebat ce vise radnika.Neka oni samo idu svojim putem,i neka se ne brinu za radnike,kad ih ne sikira jedan cjeli narod,sto bi ih brinulo par radnika. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by svraka »

Dole Tus
Roba im je fus
Ko ih bude branio
Izvucu mu us!

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Evo ja cu iz primcipa da kupujem u TUS-u da podrzim nasu napacenu bracu Muslimane.
Uzecu i majicu sa polumjesecom i zvjezdom i mahat tom zastavicom pa da vidim ko mi sta moze :D
Bravo svraka vidi se da si umjetnicki nadaren samo tako nastavi !
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by svraka »

Vucijak wrote:Evo ja cu iz primcipa da kupujem u TUS-u da podrzim nasu napacenu bracu Muslimane.
Uzecu i majicu sa polumjesecom i zvjezdom i mahat tom zastavicom pa da vidim ko mi sta moze :D
Bravo svraka vidi se da si umjetnicki nadaren samo tako nastavi !
Ja opet, ne bih vise usao u taj market ni pod prijetnjom primjene sile. Na policama se nalaze artikli sa jednim cijenama, a na kasi ti naplacuju sasvim drugi iznos. A sada i te zastavice. Krajnje neukusno. I nisu to donijeli i izlozili nasi sugradjani, vec Slovenci. Zaista mislim da ih treba vratiti u evropsku uniju. Sta ce arijevci uopste na smrdljivom Balkanu?

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by BigBang »

KAMIKAZA wrote:
Vucijak wrote:Znaci poenta je u tome da se zatvore TUS prodavnice i otpuste ljudi sa posla :roll:
Neeeeeee,poenta je da oni nas j*bu a da mi cutimo,ali nesto nije proslo kako su zamislili,evo ja necu uci nikad da ga ofarbaju u sve srpske zastavice koje su postojale poslednjih 1000 godina. :) Ako se zatvori Tus ,sigurno ce neko drugi da otvori,a ako ne otvori niko imat ce druge trgovine vise posla i trebat ce vise radnika.Neka oni samo idu svojim putem,i neka se ne brinu za radnike,kad ih ne sikira jedan cjeli narod,sto bi ih brinulo par radnika. :wink:
to, lutko!!! konačno neka pametna!!! :smt023 :smt023 :smt023

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by BigBang »

svraka wrote:Dole Tus
Roba im je fus
Ko ih bude branio
Izvucu mu us!
:smt041 :smt041 :smt041

potpisujem sve, osim pravopisa!!!
Vucijak wrote:Evo ja cu iz primcipa da kupujem u TUS-u da podrzim nasu napacenu bracu Muslimane.
Uzecu i majicu sa polumjesecom i zvjezdom i mahat tom zastavicom pa da vidim ko mi sta moze :D
Bravo svraka vidi se da si umjetnicki nadaren samo tako nastavi !
mogu ti ja i još par stotina hiljada, turčine! briši na turske-balijske forume, pa tamo širi demokratiju. jeb.la te zastava takozvane armije bih. pod kojom su se počinili jedni od najstrašnijih zločina posle drugog svjetskog rata. lijepo ti je kamikaza objasnio!
aj, briši :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by bičbožiji52 »

Da Bang ne troši municiju, i ne otkrivaj ni sebe ni položaje, još si u zanatskom, a ako trebadne pucati pobjegut ćeš u Austriju prati suđe :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Haha ne lupetaj bogati tzv big bang o kakvim ti balijama i turcima pricas covjece ja sam Srbina sa Vucijaka
To more da potvrdi Veddran i jos neki forumasi koji me znaju ovdje.
Bravo Bic Bozji neka si mu spustio :smt005
Nego vidim da je otvorena jos jedna "muslimanska" tj "turska" prodavnica BINGO, ko zna mozda i tuder bude kakvi bosansikh zastavica :roll:
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

Men dva paketa zelenih sa polumjesecom :D treba mi da oblozim svinjac,kezmad mi navikla na zelenis,a nema prozora pa neka misle stalno da je mjesecina. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by vrsta8472 »

Продавали ратне бошњачке заставе у супермаркетима

Image

Из објеката словеначког "Туша" повучене ратне бошњачке заставе. Из БОРС тврде да је реч о још једној у низу провокација.

Упркос јавном и званичном негирању Службе за односе с јавношћу словеначког "Туша" да нису тачне тврдње Борачке организације РС, ипак је продаје ратних бошњачких застава са љиљанима у супермаркетима Српске - било! У то се и репортер "Новости" уверио увидом у продајни рачун издат у супермаркету у Прњавору, као и да су из његове продаје повучене заставе са љиљанима.

Само два малопродајна фискална рачуна о продаји три такозване ауто-заставице по цени од 2,50 марака по комаду, издатих ових дана, довољно сведоче да нема места, наводном, чуђењу и незнању словеначког "Туша" - "одакле је Борачка организација РС добила дезинформације о томе да се у нашим супермаркетима на подручју Српске продају ратне бошњачке заставе са љиљанима?!"

- У нашим трговинама могли су се купити навијачки реквизити за спортска такмичења, а никако производи који имају обележја било које војске, политичке или страначке припадности - оглсили су се из "Туша", поводом прашине која се тим поводом дигла у Српској.

Продаја тих застава као сувенира у маркетима "Туша" у Добоју, Прњавору и Бањалуци, међутим, није случајност нити менаџерски гаф, већ својеврсна кампања промовисања те заставе, која се све више и провокативније истиче на јавним местима у ФБиХ, али и у РС, упозорено је у саопштењу из БОРС.

- Продаја ратних бошњачких застава са љиљанима у супермаркетима "Туш" на подручју РС представља недопустиву провокацију и увреду за српске жртве, те позивамо грађане Српске да бојкотују те маркете - наведено је у саопштењу БОРС.

Делећи огорчење својих суграђана што се баш у њиховом граду продају ове заставе, у прњаворској борачкој организацији подсећају да су управо под њом муслиманске јединице починиле највећа ратна зверства.

- А, управо ових дана смо сахранили петорицу тек индентификованих наших сабораца, који су претходно, на Озрену 1995. године, заробљени, а потом зверски побијени. Многе Прњаворчане смо већ сахранили без глава, а многи се и после 17 година од заробљавања још воде као нестали. Све су то муслимани учинили под заставом која се, ето, на срамоту свих нас, продаје у нашем граду - огорчени су прњаворски борци.

МАЛО КУПАЦА

Репортер "Новости" се у петак уверио да су заставице са љиљанима повучене из прњаворског "Туша".

- Да, заставица више нема у продаји, тачније оне су повучене из нашег маркета - потврдила нам је Едина Порча, в.д. управника овдашњег "Туш" маркета.

Засад је тешко проценити да ли су се Прњаворчани у већем броју одазвали апелу БО о бојкоту "Туша, али смо у петак констатовали да је пред маркетом било неуобичајено мало возила и купаца, а од, иначе, пет каса, радила је само једна.

Нинко Ђурић - Вечерње новости
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

Ma Tus zdravo,zdravo,setaj,nema ovdje ovo ono,zdravvoooooo :)
Bojkot ide dalje. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by boja »

Umjesto izvinjenja oni nas htjeli ubijediti da to nije istina,i da imaju samo navijacke zastavice a sad povucene iz prodaje ratne bosanske zastave. To znaci da su ipak bile u prodaji.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by ZMIJA »

Bojkot,bojkot i samo bojkot
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

Pa to i jesu u stvari navijacke zastavice,ovi iz Tusa navijaju za Mudzahedine :?
HAJDE DA VIDIMO KO CE DUZE DA IZDRZI;MI BEZ NJIH ILI ONI BEZ NAS. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Striker »

Kamikaza nisam znao da kod vas u Austriji ima Tus, Slovenci se bas rasirili
Image

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by boja »

Sta odrzava tus,evro ili km. Stani malo i posmatraj ko,sta i koliko kupuje

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Tresla se gora rodio se mis :smt005
Bas ste smijesni pa zar mislite da zbog bojkota sacice forumasa sa prnjaorskog foruma mozete
nesto da napravite gigantu tusu. Imaju preko 300 prodavnica u 3 zemlje: http://www.tus.si/en/about-tus
Nas narod je bas cudan, nema se ljeba jesti, plate 300-400km a niko ne protestuje !
Kad sve ovo vidim ne zalim ni dana sto sam otisao u Australiju :smt006
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

Njemacka :D i namam Tus na srecu. :P Naravno pare trosim dole a ovdje ih sakupljam,kako bi se dole pokazao kad svratim,sto kaze cigo:"Ima se moze se."
U stvari Nijemci bi bili sretni ili Austrijanci ,Italijani, Svicarci,....kad bi kod njih osdtavljali bar pola od toga koliko ostavimo u Prnjavoru.Znam po sebi da nikad nisam mogao da krenem tamo bez 3000 € minimum,na gorivo dam do BiH nekih 150 € odozdo tocim u nas jedem jedan put negdje ,obavezno po zelji djece :D na MC Donaldu i vratim se knap ,skoro pa bez €ura,isto tako i kad ponesem 5 000 ili vise,malo vise se gradi,malo vise baca i opet hajde nazad pa opleti. :) I tako 6-7 puta u godini ,pa ti vidi dal ima vise od mene Njemacka i Aldi ili Prnjavor i Tus. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by boja »

Kami, tako sam mislila ali nisam obrazlozila u detalje

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Striker »

Auuu 6 do 7 puta 3 000 do 5 000. Pa nisam znao da si dr. Kamikaza.
Image

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Bravo Kamikaza od sad si posto moj veliki uzor. Vise necu nista kupovat
iz TUS-a vec samo od srbskih prodavnica 8)
Nego pade mi nesto napamet. Svjedoci smo da se na svadbama muslimana u Prnjaovru
koriste velike zastave bosanske armije iz rata a na to niko dosad nije reagovo ?
Mozel neko to da mi objasni ? Unapred hvala.
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by KAMIKAZA »

Striker wrote:Auuu 6 do 7 puta 3 000 do 5 000. Pa nisam znao da si dr. Kamikaza.
Nisam ja Dr. ja sam Mr. :D Me(n)talni radnik :lol:
STA TI MISLIS DA SE TAMO GRADI ZA DZABA,pa ljudi ,ca 5000 iz naseg grada,godisnje donesu preko 10 miliona € u taj grad i uloze u gradnju ,stanove,jelo,kurve :smt005 nema nista dzabe,ko te pita kako ces da ih zaradis. :wink: da te ne zbuni,to su 2000 po osobi ,kad gledas ukupnu sumu izgleda suludo ali pojedinacno je to nista. :wink: A ja ,pa ja imam razloge zasto dodjem i trosim,sve se to u mene okoti,i vrati bar duplo,ako ne iz BiH a ono bar iz evropskih fondova. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Ratne zastave muslimanske Armije BiH

Post by Vucijak »

Mislim da je vrijeme da se zatvori ova tema pa i zato zamolijo admina da to i ucini :roll:
Image

Post Reply