Ostalo

Vicevi, zanimljivosti, smješne slike, snimci...

Moderator: Samac

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ostalo

Post by KAMIKAZA »

Došla unuka kod bake na selo. I jednog dana unuka ogladni. Bako, hoćeš mi napraviti pomfrit? A šta ti je to, sine? To ti je kad se krompir izreže i isprži na ulju.Napravi baka pomfrit. Bako, imaš li kečapa? A šta ti je to, sine? To je ono što se stavlja u picu (pizzu). Ne išla ti ja dete, u ovo doba kurca po selu tražit'...
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ostalo

Post by KAMIKAZA »

Gledaju deda i baba TV, kad baba, sva uzrujana, poviče To je nečuveno, opet seks na malom ekranu. Draga, stavi naočare. To majmun jede bananu.



Došao Beograđanin kod babe u selo u posetu i baba ga upita Jel' može jedna kafa Beograđanin Ma nema frke, skuvaćeš kasnije.Posle nekoliko minuta, ona ga opet upita Da pristavim kafu? Ma nema frke, skuvaćeš kasnije.Baba posle nekoliko minuta ga opet upita Može li sad kafa? Ma nema frke, skuvaćeš kasnije.A ona mu reče Ma ja će skuvam za nas dvoje a Frke kad dođe...



Poštar bakici doneo pismo i kaže Bakice, evo stiglo pismo iz Amerike, avionom!Bakica Ne laži, videla sam te ja, došao si na motoru!
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ostalo

Post by KAMIKAZA »

Sipala baba vijagru u čaj. Posle nekog vremena ode deda u WC i za par minuta se vraća sav upišan. Upita ga baba šta je bilo, a deda joj odgovori: Izvadim ga ja, vidim nije moj, pa ga brzo vratim u gaće. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Ostalo

Post by Opti Myst »

"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ostalo

Post by KAMIKAZA »

Jedan bračni par se upravo smjestio u krevet. Ugasiše oni i svjetlo.Nakon nekog vremena muž se nagnu ka svojoj ženi i nježno je dodirnu po ramenu.
Žena odmah reagova: Nemoj dragi. Znaš da ujutro idem kod ginekologa da me pregleda i mora da budem sveža.
Muž se bez reci vrati na svoj dio kreveta. No, nakon samo par sekundi, kada se ponovo nage prema ženi i upita je
Izvini draga. Da li imaš zakazano i kod zubara?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Ostalo

Post by vrsta8472 »

Сударе се хоџа и свештеник излази из аута свештеник прави метаније захваљује се Христу што је остао жив и здрав, а на другој страни хоџа клања и захваљује се Алаху што је жив и здрав. Кад су они видели да су оба служитељи своме богу, приђу један другом и изљубе се као брат са братом. Свештеник каже ма пусти ауто хвала Богу да смо ми живи и здрави. Хоџа каже ма пусти ауто да смо живи и здрави. Свештеник одлази у слупано ауто и вади ракију и даје је хоџи и каже хвала Богу да смо живи ајд' да наздравимо. Хоџа каже јесте да не пијем али ћу попити у овом тренутку хвала Алаху да смо живи и здрави. Хоџа потегне добар гутљај ракије и каже свештенику ајд' сада ти, а њему свештеник одговори: нека хвала ја ћу сачекати полицију.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ostalo

Post by KAMIKAZA »

Otisao Mujo u Tursku da nauci obicaje,i tamo mu sve objasnili,pa sad kad se vratio dodje mu komisija iz Turske da vidi dal postuje sva pravila i dal primjenjuje nauceno.Sve pregledaju i sve stima,ali nikako Mujo ne ide ispred zene kao pravi Turcin,vec uvjek desetak koraka iza nje.I sad oni njemu kazu da je obicaj u muslimana da zene idu desetak koraka iza covjeka i da su mu to par puta objasnili,a on kao da je pogresno skontao i sve radi obrnuto.Na to ce njima Mujo,e znam ja to,i uradio bi ja sve kako vi kazete,ali u nas svukuda ima mina,pa je bolje da ona ide prva. :D
Image
Last edited by KAMIKAZA on 25.11.2013. 21:55, edited 1 time in total.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ostalo

Post by KAMIKAZA »

Ide Mujo ulicom i nosi buket cveća.
Naiđe supruga Fata i pita ga:
- "Kome nosiš cveće?"
- "Nosim sekretarici Ivanki!"
- "Fino, bogami, njoj cveće, a meni qrac !"
- "Dobro, hoćeš ti cveće?"
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply