Najjace izjave na forumu!

Vicevi, zanimljivosti, smješne slike, snimci...

Moderator: Samac

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Salcn, bolan co'ece, veze nemas sa zivotom!!!
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

aha
iznosenje komentara iz 1000+
evo kazne iznenada :lol: :lol:

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

buci-buci wrote:pichim.pichim.pichi cu i na crnca lici cu
:D
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Onaj Skrbo, mislim Svrbo, tj Smrdo... ma nije, vec Srbo (nas i vas forumas) JE natipkao na MSNu zivotnu poruku:
"Nikada se OZENITI necu, probao sam, ali islo nije"

:lol: :lol: :lol: :lol:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Grobar wrote:Jos malo pa ce Liverpool imati vise pehara u CL nego Arshenal sve ukupno :D

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

seljak iz skakavaca wrote:...natipkao na MSNu
U malom gradu nadomak Banja Luke chika Franz osnovao navijacku grupu VUKOVI... :lol: :smt023
Image

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

budi ti malo prema njoj '' konjina'' pa ćeš da vidiš kako te onda žene više poštuju i vole.Ne vole one kad je sve po njihovom,vole ipak da muško bude muško.
a onda najbolje !!! :lol: :lol: :lol:
E ,sad,to treba sve da se ''dozira'',kad i koliko biti''konjina'' neko nauči nekad ,a neko nikad...Kad naučiš kad i koliko onda si već drug Tito i igraš za Crvenu Zvijezdu...
ovo pošalji Kusturici iskoristiće za film !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

Mr X wrote:Al ga i ti nabroji vrsta k'o da prodajes corvetu,a ne nokiu!
:lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

VUK-RS wrote:HOBOTNICA NA SRPSKI NACIN

Sastojci:
1 malo prase (do 15 kg)
1 veca hobotnica (cca 2 kg)
krompir

Priprema:
Dok se prasence vrti na raznju, hobotnica se kuva sa krompirima u puno
vode i posoljeno. Kad je hobotnica gotova, a prase ispeceno, izvade se
krompiri, voda prolije, a hobotnica baci mackama i kerovima, da ne
zajebavaju dok mezimo.
Prase servirati uz hladno pivo.

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

ne vjeruj zeni ni kad laze :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Apotekarka wrote:znate kako vam je kad vozite twinga bajram metalic zelena 50ps licno sam ga izkvrcala na 100 mjesta
gledam u mecku clk crvena koje ce mi muz da pokloni za godinu dana.To ce mi biti naj srecni dan.
Image

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

:smt043 :smt043 bajram metalik zelena :smt005 ma šta kažeš sestro?!?!

Dobra je!

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

KIVI76 wrote:ЧУЛИ СМО И МИ ГРОЗДАНА , ЧУЛИ СМО... ИМАШ ШТА ПАМЕТНИЈЕ РЕЋИ.... АКО НЕ БОЉЕ ЋУТИ....
zacaria wrote:nije to grozdjana to je vocni od kivija

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

REGEMAN ...Koncertna dvorana...za Cecu i co...tugo moja..zasto zemljotres shiba Kineze, oni se bar trude.
:smt023
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Živorad wrote:MA ONAJ ME ZAJEBAJE ZNAM DAM NEIDE DOBRO PISANJE ALI TAKO JE TO PUNO ZEMLJE A MATI MI KAJE NEMOJ KUPOVAT TOJI KOMPJUTOR BOLJE KUP PUMPU ZA BUNAR I ŠTAĆ SAD NEMEREM VRATT MARINKOVĆ NEDA PARE NAZAD MORAM RUČNO VODU VADT SAD
Jedan od daleko naj kvalitetnijih postova u zadnje vrijeme :wink:

User avatar
PARTIZAN & PAOK
Posts: 113
Joined: 22.10.2008. 12:21

Post by PARTIZAN & PAOK »

Bila je skoro jedna provala pita kum1 u temi kkmladost76 skim je sledeća stavio njemu čini mi se sewerin onu stranicu saveza tamo sve piše datum utakmice sve skim se igra,i onda kaže kum ima li sutra utakmica.Nije bezveze napravljena tema "nova nada foruma-kum1.
partizaneeee partizan ole ole samo jedno ime znam partizan beograaad

ima jedan tim,
ceo sam zivot s njim,
pevam svaki dan,
ej napred partizan

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Са теме педери.
seha wrote:...sva sreca pa peder nemEre pederu napravit pedera!!! :roll:
:smt081
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

vrsta8472 wrote:Са теме педери.
seha wrote:...sva sreca pa peder nemEre pederu napravit pedera!!! :roll:
:smt081

NE drug, sa teme POLITIKA :) :wink:
.....zivot je cudo.....

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

POgledajte moje poruke bice nesto za ovu temu....ahahhh

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

regeman wrote:Zamislite umjesto ovog snijega kokain i sve ce biti lakse
:smt041
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Hunter wrote:pahuljo moja draga, jela bi g.o.v.n.a da nema nas koji nesto radimo, ja sam seljak, i ponosim se tim, od mene ce bar nesto da bude u zivotu, imam krave, i ne stidim se, ne stidim se ni da javno priznam da guram ruku kravama u dupe, zato sto je to moja profesija, ako mislis da si me uspjela posramiti, imam samo nesto da ti kazem: MUUUUUUUUUUUUUUUUU
Samac wrote:Samo bih mu rekao "Zaljubi se Žika u komšinicu Stanu" :lol: :D :lol:
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Nije na forumu, al´ hajd...
Vecernje novosti, a u potpisu nas B.R.
Priliku da bude učesnik jednog tako velikog skupa, kažs, neće propustiti, pogotovo kada se zna da će biti prvi esdeesovac,
:lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:Ja imam cast da se druzim sa magistrom Slavisom Vukovicem i njegovim koperantima :D , i oni su za razliku od tvojih magistara mnogo trazeni u nas , i u inostranstvu. :lol: Svi ga traze, ali on ese predao nekim obavezama u Doboju,jako je zauzet, valda priprema teren za Pravdine magistre, koji ce mu uskoro doci na ljetovanje. :D :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Najjace izjave na forumu!

Post by regeman »

od Franz » 14.05.2009. 15:05

Ohrabruje cinjenica da su momci odlucili da ne budu kiklopu uvijek korak iza njega, prestali su ogovarati iza ledja...sad su ispred lica njegova stali i surovu istinu iznjeli na vidjelo...znam da ima govana svuda ali veceg od njega tesko ce se naci!!!

Napomena...nisam clan nikakve partije niti sekte...jednostavno ocima ne mogu gledati one saksije skupstinske sto zauzimaju mjesto puno mladjim i ambicioznijim ljudima.
Zasto ja primjera radi ne bih bio poslanik...jako dobro umijem da ne radim nista...ne vidim po cemu su ti manipulatori vredniji i od mene samog...

...zato svaka cast svim "revolucionarima" koji iskreno zele dobro svima koji zive na ovim prostorima bez obzira na silne razlicitosti koje nas krase...

...sve se moze prevazici, pa i ovaj problem...treba diskutovati i kako mladi kazu, biti transparentan a ne zaokupljen samo svojim licnim interesima, koji u ovom slucaju, u slucaju doticnog kiklopa Klabica, prevazilaze sve okvire normalnog, da ne kazem humanog.

Imam i ja svoj razlog zasto ga proklinjem...naime, kao tinejdzera, u onim "ludim godinama", uhapsise nas panduri, nekoliko nas obiljezenih kao "nestasni momci"...jednog jutra osvanusmo samo na vrata tom kiklopu koji nas je obiljezio kao potencijalne krivce za dizanje gradske dzamije u vazduh....prvo sam pomislio da se radi o skrivenoj kameri, medjutim, zbog takvog majmuna mnogi od nas nisu imali miran san dugo vremena nakon.
Ljudi, samo znam da onakve demone treba drzati sto dalje od drugih ljudi...ono treba proucavati u laboratorijama...djeluju toliko zarazno da ako mu se predas, za jako kratko vrijeme postanes jos vece smece od samog "mentora"...to mu dodje kao za vrijeme turaka stara parola "ako je turcinu do lakta ruka krvava, poturici je do ramena".

Kako god...momci istrajte, pricajuci na ovu temu sa mnogim mladjim ljudima...imate podrsku samo takvu ali narod je tradiocionalno defanzivne prirode pa mnogi od tih nece kao da se zamjere takvim govnarima sluzeci se devizom "ni u dzep ni iz dzepa", sto je skroz pogubno.

Zasto se ja ne bih borio i stao na stranu mladih i ambicioznih ljudi...pa nece meni jedan Kalabic napraviti park sa pratecim sadrzajem gdje cu moci svoju kcerku izvesti da se igra sa drugom djecom...nece, jer takvi ljudi kad koracaju ulicom, samo sire negativne vibracije...sta da ocekuje onaj nesretnik na ulici sto ima skolu a nema posao, da ocekuje da jedan Kalabic sto grabi na vise strana plate koje svako od nas moze samo sanjati...doduse, nije ni sreca puna para vreca...imao bih sto sta jos reci na racun takvih politickih parazita...takvi za mene ne zasluzuju javni zivot jer ni po kojoj osnovi ne mogu mladom covjeku biti uzor...

...uzor je Tomas...treba ga podrzati jer ako nista drugo nema repova iz proslosti...a uostalom, neko vladati mora, neka bude takav kao sto je on a ne "dusebriznici" kao sto je onaj kiklop od Kalabica.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Najjace izjave na forumu!

Post by MAXIMUS »

KAMIKAZA wrote:Hajde da su samo gace u pitanju i pomirio bi se sa tim :D ali onda moram promjenuti i svoju stolicu :(
Image
A taman sam je razgazio :D
:smt005 :smt005 :smt005
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Post Reply