Najjace izjave na forumu!

Vicevi, zanimljivosti, smješne slike, snimci...

Moderator: Samac

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Elmar wrote:Treba mi slike sa stadiona???
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Re: ...

Post by Elmar »

Franz wrote:
Elmar wrote:Treba mi slike sa stadiona???
Hitno Franz :P , od Ljubica :wink:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

seha wrote:Zene su zenstvene
Samo jedna u nizu mudrih izjava prijatelja nam iz Amerike. :roll:

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Nije to njegov izjava iam jedna pjesmica iz koje je to icupano ali ne mogu se sjetiti naziva iste!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Cuj nije njegova, pa covjek je napisao, znaci da je njegova. Nisam mislio nista lose, samo sam se dobro nasmijao. :lol:

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

ZENE SU ZENSTVENE,ZENE SU CUDO PRIRODE...

BULDOZER!!!
Srebrena Krila

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

KOZAK wrote:Reče Sigi: Mi seljačka djeca ne znamo šta je ta FABIJA,al smo čuli za šugu!!!!!!!!!
Image

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Kamikazin komentar na otvaranje novog podforuma od strane forumaskih frajera :D i o ideji nazivanja istog Harem:
KAMIKAZA wrote:BOLJE DA GA NAZOVETE "EVNUSI" ZBOG CLANOVA !!!
:smt042 hahah OMG nisam se nasmijala ovako ne pamtim
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Franz wrote:
lili wrote:ćao!
sutra idem na debatno takmičenje, a jedna od tema je : znanje o EU integracijama je važno za sigurnost regije. pa sad molim Vas napiši te mi bilo šta što znate na ovu temu.
interesuju me Vaša mišljenja o EU, stavovima OHR-a, našim političarima, ulasku u EU.
hvala Vam
Lili ciao i tebi....trebala si ovako napisati:

sutra idem na takmicenje "svi retardi na jednom mjestu",a jedna od supljih prica bice: a jes' dobro zderat' i pit' na racun ovog OHR-a...mogu moji kuci pricati sta hoce ali ja zelim biti dio jos jedne u nizu garnitura poslusnih poltrona (mladih politicara) koji ce,dok god to EU bude trazila od nas,na svakom koraku praviti promocije multivitaminskih "bihaha" sokica.

Ovce,klimajte glavom i hvala vam.
Bra'o, Franz! :D Ovo mi je od danas drugi omiljeni post na ovom forumu, odma' nakon onog Regemanovog Gargamela. :D
You must not know 'bout me...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Lili ciao i tebi....trebala si ovako napisati:

sutra idem na takmicenje "svi retardi na jednom mjestu",a jedna od supljih prica bice: a jes' dobro zderat' i pit' na racun ovog OHR-a...mogu moji kuci pricati sta hoce ali ja zelim biti dio jos jedne u nizu garnitura poslusnih poltrona (mladih politicara) koji ce,dok god to EU bude trazila od nas,na svakom koraku praviti promocije multivitaminskih "bihaha" sokica.

Ovce,klimajte glavom i hvala vam.
Бољи пост, откад сам на Форуму, нисам прочитао. Тај климоглавачки однос сам одувјек презирао, као и интегрисање у неко ново бх-братство и јединство. То је један од разлога мог повлачења из политичког живота.

Браво Франц !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Nicky wrote:a ovakve forume sam pravio kad sam imao 12 godina
ImageImage
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Indijsku poslovicu "Ubij konja i vrati se kući pješke"
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

KAMIKAZA wrote: :P A JEL BI SE TI IGRAO MALO ;SA MOJIM MALIM KOSMONAUTOM ? :D
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Repko wrote:S obzirom na sva dobra dijela koja je kamikaza obznanio javnosti, Nicky i ja smo odlucili da mu poklonimo Interplanetarni-Trans-Dimenzionalni-Schrederov Transformator.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Nicky wrote:vEDRANE, zivio ti nama jos toliko. :smt005
:D )))))
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

MilanM76 wrote:FRANJO TI SI MOJ IDOL, ALI TI NEMOGU OPROSTITI LUDILO U BUSU.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
GooneR
Posts: 248
Joined: 15.04.2003. 19:56
Contact:

Post by GooneR »

Nicky wrote: Ne vicu za mene bezze da sam spoj Carraghera, Hyypie i Gerrarda. Nema tu driblanja, samo istavljanje iz cizmica. :lol: Ubijam brasno na ovima po seljackim turnirima. :) Jos moram da napomenem da sam kao jako posten igrac u svojih jedno 60-80 utakmica koliko sam otprilike odigrao 'profesionalno', i to sve pozadi, dobio samo jedan zuti karton. Tako da molim protivnike da ne placu, nego da se muski bore. Meni samo mozete slomiti nesto pa da odustanem, mada ni to nisu uspjeli mnogo jaci od ovih sto ce biti, pa vjerujem da nece ni sad niko uspjeti. :lol:
Vrh !!! :P :P :P
Image
If everybody in the world loved everybody in the world what a glorious world this could be...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Jos samo kad se napunim snagom (koju sam izgubio :cry: ) i kad budem mogao da odigram 2 poluvremena, ima da ih sabijemo 20 razlike. :lol:

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Repko wrote:Ljudi za mene će postojati samo jedan načelnikov sin, a to je nas lijepi Nicky!

A sada da predjem na stvar:

Iz nekih razgovora koje sam načuo na zelenoj pijaci, priča se da ima skriveni dio, nedostupan običnim smrtnicima na stranicama ovog foruma. To me navelo na istraživanje i sabrao sam dva sa dva, tri sa tri, odradio jednu malu kamuflažu i primjetio jednu interesantnu stvar. Na tamo nekom mjestu, udaljenom od mojih očiju našla se neslućena rasprava u kojoj ja nisam bio spomenut. Spomenuše mi dobre prijatelje i tražiše špijune...tu nastupa moja superiorna malenkost da to malo istraži.

Priča kaže ovako:
Neki tamo bljuju po čestitom narodu, a sve to im omogući broj napisanih poruka podjeljen sa koeficijentom inteligencije i kao rezultat dobiše isti broj kao i broj postova. Znači djelioc je bio 1 ili zeru veći ;)

E sad da vas ja pitam nešto, ako vam ja dokažem da imam IQ 1 do 1,5 hocu li i ja imati privilegiju da bljujem po ostalima ?

Da se priča ne bi tragično završila hoću još samo da kažem da je lijepo imati podešene premisije ali i pored premisija postoje besmrtnici koji ih zaobilaze.
Reče mi jedna snajica na pijaci: "Za marku, pet jaja a gratis ti dam password i user name za 1000+" i tako ja dam marku i najedem se jaja koja su mi prisjela...

Voli Vas vaš Ja ;)
e ovom sam se krvnicki ismijao :D repko, koji si ti ludak
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

vrsta8472 wrote:Nema sta opasni ovi klinci, ako im ja dodjem u onaj Urban ima sve da ih naglavacke izbacim i to sam :D

A jos ako povedem Hirurga sa sobom ima da ih nema 8)
:D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Nicky wrote:Engleskih sam utakmica odgledao nekoliko desetina hiljada
:roll: :roll: :roll:

User avatar
GooneR
Posts: 248
Joined: 15.04.2003. 19:56
Contact:

Post by GooneR »

zeko_sisko wrote:
Nicky wrote:Engleskih sam utakmica odgledao nekoliko desetina hiljada
:roll: :roll: :roll:

38 kola EPL-a
20 ekipa
90 min trajanje jedne utakmice (regularni dio)
24 sata mislim da toliko traje jedan dan
365+1 dana trebalo bi da traje jedna godina

Nesto sto se nemoze kupiti novcem !!!
Image
If everybody in the world loved everybody in the world what a glorious world this could be...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Dobro s'...Premier lige da...Nisam mislio bas bukvalno, ali dobro, znas na sta se mislilo. :lol:

A za huntera:
MOZDA I NAJJACI POST DOSAD, NA CIJELOM FORUMU. KAO STO KAZES, BAS SAM SE NASMIJAO. :lol:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

zozon wrote:Znam da su strasti uzavrele i samo cekam da se sva ta negativna energija pretvori u divlji sex, ali molim vas da sve rasprave prenesete u teme koje su za to predvidjene.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

MilanM76 wrote:Igramo bez sutera samo na ulaz ako nemoze idemo na izlaz.
:smt005 :smt005 :smt005

Post Reply