Tv serije

Kamera je najmoćnije sredstvo obmane i varke!

Moderator: regeman

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

zacaria wrote:nema gore americke patetike od sopranosa i zakona brace
njih dvojicu kroz citavu seriju gone te su u zatvoru i bjeze a nikog ubili nisu
ispiranje mozga

e allo allo i mucke su nesto
da ne pricam o monty phyton-u
ajd zdrao
ti si pametna ajd smisli neku seriju!

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Legendarni „Leteći cirkus Montija Pajtona” proglašen je naujuticajnijom britanskom televizijskom komedijom svih vremena. U anketi engleske televizijske stanice „Gold” učestvovalo je 4.000 gledalaca, koji su na drugo mesto stavili „Mućke” s urnebesnom braćom Troter. Tim povodom napravili smo uži izbor najgledanijih TV komedija na svetu.

Monti Pajton
SATIRA „Leteći cirkus" prvi put je prikazan 1969. godine, a Džon Kliz, Majkl Palin, Erik Ajdl, Grejem Čepmen i Teri Džons su osvojili gledaoce iščašenim humorom, političkom i društvenom satirom u svojim skečevima. Pajtonovci su, osim serije, snimili i nekoliko filmova, muzičkih ploča, a objavili su i nekoliko knjiga, pa čak i kompjuterskih igrica.
Biser: „Vaša visosti, kada sam rekao da ste kao mlaz mokraće slepog miša, samo sam mislio da sijate poput grumena zlata u mraku."

Mućke
BRAĆA Prvu sezonu Troterovih koja se emitovala na televiziji gledalo je samo 12 ljudi. Poslednju epizodu samo u Velikoj Britaniji je gledalo 24 miliona. Kritika nije uvek bila naklonjena „Mućkama", zato što su privlačile „marginalne društvene grupe". Od reči koje se upotrebljavaju u seriji, tvorac iste Džon Salivan tvrdi da je izmislio samo reč „dipstick" (budala, ******). Rec „plonker" (tupadžija) je kako on kaže bila u upotrebi kad je bio dete, a „lovely jubbly" (bajno-sjajno) je sintagma korišćena u jednoj reklami.
Biser: „Smeješ se k’o ‘lada’ koja se pali na gurku".

Mash
RAT Seriju „Mash" su počeli da snimaju dve godine pošto je 1970. snimljen istoimeni film. Emitovanje poslednje epizode ove serije drži rekord u gledanosti jednog TV programa u SAD. Prikazivana je 11 godina. Većina epizoda se temeljila na pričama stvarnih ratnih hirurga, koje je intervjuisao produkcijski tim. Za mnoge je serija bila alegorija za vijetnamski rat (koji se još vodio tokom snimanja serije) umesto korejskog rata, ali su producenti rekli da se serija bavi ratom uopšte.
Biser: „Ako s vremena na vreme ne poludimo, svi ćemo poludeti."

Alo, alo
FRANCUSKA Cilj ove britanske serije nije bio da ismeva Drugi svetski rat nego da karikira ratne filmove i TV drame. Zanimljivo je to da iako kafedžija Rene (Gordon Kej) svojoj ženi Idit u seriji stalno govori: „Glupa ženo", u stvarnosti glumci koji igraju ove likove su bili najbolji prijatelji. Glumica Karmen Silvera koja tumači Idit je preminula 2002. godine od raka pluća.
Biser: „Ah, moja trošna srčka".
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

"Меш" нисам гледао, а остале три су врх врха! Додао бих још и "Црна Гуја", уврнути хумор... Мој фаворит су ипак "Мућке"!
Живјели!!!

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Upravo gledao: SELO GORI A BABA SE ČEŠLJA, ma super stvar,toliko sam se nasmijao.
Image

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Mr X wrote:Upravo gledao: SELO GORI A BABA SE ČEŠLJA, ma super stvar,toliko sam se nasmijao.
Gdje si to samo nasao, ja je trazim vec duze vremena i ne mogu da je nadjem?
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Hunter wrote:
Mr X wrote:Upravo gledao: SELO GORI A BABA SE ČEŠLJA, ma super stvar,toliko sam se nasmijao.
Gdje si to samo nasao, ja je trazim vec duze vremena i ne mogu da je nadjem?
Hunter drug evo ti gdje ćeš to naći:

http://www.evropaonline.com/
Image

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

KAMIONDZIJE gledam ih po ko zna koji put sin mi je njihov fan

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Nove epizode hit serije „Selo gori, a baba se češlja“ počinju da se snimaju 28. avgusta. U decembru će gledaoci RTS-a videti reprizu prve četiri epizode, a onda sledi novih 20.

- Emitovaće se baš u vreme novogodišnjih i božićnih praznika, kada su ljudi kod kuće, ispred televizora. Ostali su isti glavni junaci: Milorad Mandić Manda, Dragan Nikolić, Radoš Bajić, Mirko Babić, Nedeljko Bajić, Ljiljana Stjepanović... Oni nastavljaju da žive svoje živote prepune lepih, tužnih, veselih i ružnih situacija, ali se pojavljuje i mnogo novih likova. Biće i glumaca amatera, mladih ljudi kojima dajemo šansu - kaže Jelena Bajić, izvršni producent, inače ćerka Radoša Bajića.
Jelena otkriva ponešto od onoga što ćemo ove zime videti. Život sina Dragana će se drastično promeniti. Ispostaviće se da on nije tako ćaknut kao što je u prvom delu bio predstavljen, već da je, verovali ili ne - čist genije! Radašin se vraća iz Švedske i ostaje da živi ovde, što će, naravno, izazvati mnoge komične i nesrećne situacije.
Osim u Srbiji, postoji ogromno interesovanje za ovu seriju i u državama u okruženju.
- Hrvatska i BiH su zainteresovane, Makedonija takođe. Novost je i to da će ovoga puta i repriza prvog dela i nove epizode ići preko RTS-ovog satelita, pa će i gledaoci u celom svetu moći da gledaju dogodovštine junaka iz serije „Selo gori, a baba se češlja“.
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Hunter jesili skinuo sa ovog linka što sam ti poslao?
Image

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

nisam, trenutno sam na dial-up, pa bi mi trebala vjecnost, kad se vratim u bl onda cu da skinem, tamo imam adsl
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Lijepe i ambiciozne

Image

Savršen spoj intriga i senzualnosti u jedinstvenoj španjolskoj erotskoj seriji s napetim zapletima.
Od 07. rujna petkom i subotom na Novoj TV!

'Lijepe i ambiciozne', španjolska telenovela snažnog erotskog sadržaja, inspirirana popularnom serijom 'Zavist' (Malicia) koja je postigla veliki uspjeh u Španjolskoj i ostalim zemljama u kojima se prikazivala. Pohlepa i ambicija okosnice su ove suvremene priče, a seks, novac i moć osnovni pokretači glavnih junaka.

O seriji:

Jorge i Andrea su nestašni mladi ljubavnici koji su uvijek spremni za dobar provod. U potrazi za idejom kako se što lakše i brže obogatiti, smatraju da su naišli na pravi jackpot kada upoznaju Ceciliju, prelijepu, ali naivnu mladu ženu kojoj se smiješi veliko naslijeđe. Plan je sljedeći - Jorge ju treba zavesti, oženiti se njome i zatim joj ukrasti bogatstvo. Naravno, nije sve lako kako se čini. Naime Jorge i Andrea otkriju kako je upraviteljica Cecilijine zaklade Jorgeova majka Diana. Diana je beskrupulozna ambiciozna žena koja i sama ima nekoliko ideja gdje bi trebao završiti taj novac. U njezinim rukama naravno. Diana je lukava poslovna žena koja posjeduje unosnu eskort službu i njena pohlepa nema granica. Paola je prekrasna djevojka koja je u vezi s vlasnikom privatnog fakulteta u kojem studira, a ondje se školuju i Andrea i Cecilia. Mario je jako zaljubljen u Paolu, no njoj su na pameti neke druge stvari. Nakon što se pogorša njena obiteljska financijska situacija, ona se odbija odreći života na visokoj nozi te počinje raditi za Dianu kao eskort djevojka. Mario je zabrinut i pita se gdje njegova djevojka tajanstveno nestaje noću, a Paolina sestra, detektivka Erica radi upravo na razotkrivanju ilegalne prostitucije.

Lijepe i ambiciozne (erotska telenovela)
petak - subota, u 00:11 h

Godina: 2006.
Sezona: I.
Glumci: Nelly Del Rio, Raul Olivo, Karen Dejo, Pedro José Pallares, Armanda San Martin, Joannis Vegas Andrea Rodriguez, Silvia Caballero, Lourdes Mindreau, Justin Uribe, Baldomero Cáceres, Mabel Duclos
Redatelji: Luis Barrios, Circe Lora, Jose Luis Flores Guerra

NOVA TV :!:

Konacno jedna sapunica i za muskarce :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ma dobre su :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

Hunter wrote:ma dobre su :D
de nisu xD

btw Happy Tree Friends ftw 8)
Take me home united road!

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Veceras od 23.20 na atv-u pocinje nova sezona Nip/Tuck!
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Moja omiljena serija.


Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma nek' se FOMET ugurao dole...to je najbitnije! :D

User avatar
nout
Posts: 180
Joined: 21.01.2005. 21:57

Post by nout »

Da li ste culi za sitcom o Ratku Mladicu? Zna li iko koja televizijska kuca ce emitovati ovu seriju?
Pleased to meet you, hope you guess my name
But what's puzzling you is the nature of my game...

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

Sigurno haski tribunal
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

nout wrote:Da li ste culi za sitcom o Ratku Mladicu? Zna li iko koja televizijska kuca ce emitovati ovu seriju?
:roll:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
nout
Posts: 180
Joined: 21.01.2005. 21:57

Post by nout »

Evo nadjoh nesto:
Studenti FDU-a snimili pilot-epizodu "Mladić", sitkom o najtraženijem srpskom beguncu. Lik generala Ratka Mladića, koji živi u Beogradu, u Bulevaru umetnosti broj 10, tumači Aleksandar Hrnjaković
Ratko Mladić živi u Beogradu, u Bulevaru umetnosti broj 10, u stanu koji sticajem okolnosti mora da deli sa dva mladića (koje glume Ivan Tomić i Vujadin Milošević). Momci koji žive sa njim dobili su "gajbu" od babe, pod uslovom da je dele sa najtraženijim beguncem u Evropi (inače njene stare ljubavi), i tu počinje komedija naravi i situacije: oficir starog kova, iznuren dosadom i neslaganjem sa urbanim senzibilitetom dvojice mladića, piše ljubavnu prozu, prijavljuje sopstvene mlade rođake policiji zbog buke na žurki, zavodi klinke i, zajedno sa Vladom Srbije, maže oči Haškom tribunalu.

Pilot-epizodu serije možete preuzeti na sajtu
http://www.sendspace.com/file/0dpnf4
Pleased to meet you, hope you guess my name
But what's puzzling you is the nature of my game...

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

KAMNOLOM :wink:
Image

User avatar
Piroga
Posts: 210
Joined: 06.09.2007. 14:19
Location: Dolina mumijevih

Post by Piroga »

Jedne od najjacih domacih serija CRNI GRUJA i MILE PROTIV TRANZICIJE.

Jel ko gledao?

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Crnog Gruju gledam po nekad,ali ovo drugo nisam gledao!
Image

User avatar
borg 7/9
Posts: 201
Joined: 29.05.2007. 08:21
Location: Prnjavor

Post by borg 7/9 »

Piroga wrote: ...MILE PROTIV TRANZICIJE...
Još pitaš? :shock:

Mile je kralj. Kad se samo sjetim one epizode kada ukinu (ili šta već) riječ inat po kojoj su Srbi inače poznati, pa Mile nađe zamjenu za tu riječ K****nje.
Da li hrabrost da se čeka, ili strah novog početka? Tek još sam ovdje!

User avatar
Piroga
Posts: 210
Joined: 06.09.2007. 14:19
Location: Dolina mumijevih

Post by Piroga »

Daaaaaaaaa...... :lol: pa kad je umjesto K****NJA koristio URCENJE

ILI ONA EPIZODA O KUHINJI KAD JE PRED SKOLOM PRODAVAO HRANU DJECI, PA STAVIO CITAV SVINJSKI PAPAK U KIFLU KAO SENDVIC

Post Reply