Tv serije

Kamera je najmoćnije sredstvo obmane i varke!

Moderator: regeman

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Tv serije

Post by regeman »

Poceo deadwood..ostale na cekanju..vestern serija..obecava prva epizoda.
3 sezone..36 epizoda cini mi se...


Image
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Tv serije

Post by dogface_gremlin »

Pogledao drugu sezonu Game of Thrones. Čitam da u ovoj sezoni nisu toliko striktno pratili knjige, da su neke stvari radili da bi gledocima bilo lakše pratiti, pogotovo ako nisu čitali knjige. Ovi što su čitali, neki se bune a neki zadovoljni što su izmjenama dobili neku dozu neizvjesnosti. Meni i ova sezona dobra iako malo lošija od prve. Već su najavili jedno desetak novih likova koje ćemo upoznati u trećoj sezoni. I bundžije su došle na svoje, zadovoljni listom, očekivanja za 3. sezonu velika, jedini problem što treba čekat još godinu dana.

Pogledao i svih 6 sezona Oza. Serija je brutalna i bez cenzure, nešto se ne sjećam u kom su je terminu kod nas prikazivali ali moralo je biti kasno. Jedini minus kod serije mi je što je ostala kao nedovršena. A i kako završiti seriju o zatvoru? Bilo je nekih glasina i o 7. sezoni ali ostalo sve na ovome.
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Tv serije

Post by dogface_gremlin »

Pogledao 3 sezone Dextera. Na početku mi bila zanimljiva serija a sada razmišljam da prekinem da ju gledam. Imam još 4. sezonu skinutu pa kad to pogledam možda batalim dalje, a možda i ne... Svaka sezona je cijelina za sebe, nezavisna jedna od druge, ali već mi se sve nekako počelo vrtiti u krug, stalno isto. I pada kvalitet, čini mi se...
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Tv serije

Post by dogface_gremlin »

Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Tv serije

Post by aquarius »

aquarius wrote:Pregledao sve ;)
Jedva čekam petu.
I dočekao. :P
Breaking Bad, peta sezona.
Pogledao prvi dio od 8 epizoda, nastavak sa novih 8
tek na ljeto 2013. :(

Zanimljivi zaokreti u priči, a kraj predvidiv.
Heisenberg je raskrinkan. :smt028
http://www.vojvodinanet.com/publ/strane ... ng_bad/132
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Tv serije

Post by regeman »

ja gledam petu tek tog prvog dijela od 8...solidno za sad..mada pocinje hajzenbergova zena da me nervira :D


poceli i sinovi anarhije na hrt.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Tv serije

Post by aquarius »

regeman wrote:pocinje hajzenbergova zena da me nervira :D
Meni piči po živcima od samog početka :P

Btw, počela je i druga sezona Homeland-a.
Izašle su tri epizode. Opasan materijal.
Jedva čekam nastavak.
http://www.vojvodinanet.com/publ/strane ... meland/134
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: Tv serije

Post by LEGIJA »

Poznaje li neko neki sajt gdje se mogu gledati serije only fools and horses( MUCKE )online sa prevodom?

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Tv serije

Post by aquarius »

LEGIJA wrote:Poznaje li neko neki sajt gdje se mogu gledati serije only fools and horses( MUCKE )online sa prevodom?
http://www.milversite.net/browse-mucke- ... -date.html

Uživaj !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Tv serije

Post by regeman »

odgledao breaking bad..sinoc zadnja epizoda..krvava serija..prva na listi the wire, druga troter braca i treca Breaking bad..

poceo na hrt 2 homeland da gledam...a sons of anarchy prvu sezonu odgledao..na hrt..koja sad ide nemam pojma

ove britanske divljake game of thrones nemam zivaca ni da pocinje,,
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Re: Tv serije

Post by drlonc »

Уз благодети интерета више нема проблема да гледамо скоро истовремено оно што и житељи Трулог Запада.
Случајно сам прољетос налетио на најаву нове серије уз обећавајуће коментаре. По Кинговој књизи, продуцент Спилберг.
Како погледах прву епизоду, тако и све до краја прве сезоне. Најављују другу, што ће рећи да је гледаност задовољавајућа.
Серија "Под куполом" (Under the dome), необична и занимљива тема, вриједи погледати.
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Tv serije

Post by dogface_gremlin »

Upravo pogledah zadnju epizodu Breaking Bada, ok završetak mada neki malo mračniji bi bio više po mom ukusu. Baš me zanima na šta će ovaj spin off sa Goodmanom ličit, u kakvom će formatu biti i tako to.
Isto prošle sedmice se završio Dexter, kraj je bio mrljav što me nije iznenadilo. U suštini ta serija nije ništa posebno, htio sam je prestati gledati poslije 2. sezone. Ona ocjena na imdb-u 8,9 je smiješna, zapravo bila je preko 9 samo su je sada izgleda malo skresali zbog kraja.

Gledam sad dobru HBO-vu seriju Carnivale se zove, ima samo dvije sezone, ukupno 24 epizode, ukinuta je poslije druge sezone zbog loše gledanosti, ali je do danas stekla kultni status. Ostalo mi još 4 epizode da pogledam, jedino malo glupo što neću dobiti nikakvo razrješenje zbog tog ukidanja.

Taj The Wire moram već jednom pogledati, dosta ljudi do čijeg mišljenja držim mi je reklo da je serija remek-djelo.
drlonc wrote:Уз благодети интерета више нема проблема да гледамо скоро истовремено оно што и житељи Трулог Запада.
Long liv d pajrasi :smt003
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Tv serije

Post by regeman »

prva sezona The Wire je poteska..nema glavnog glumca pa dok se sve uspostavi..bude malo dosadno ali je ostatak...nesto slicno nisam gledao..

ovo je sad hit serija:

http://www.imdb.com/title/tt1856010/?ref_=sr_1
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Post Reply