Tv serije

Kamera je najmoćnije sredstvo obmane i varke!

Moderator: regeman

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

da d treci kamen od sunca..john lithgow..ludak
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Gost

Post by Gost »

ANANSIE, .... JESAM IZ PRNJAVORA...A EKAVSKI MI JE OSTAO IZ ŠKOLE....ALI SAMO KADA PIŠEM.....A KADA GOVORIM, ONDA JE IJEKAVSKI...ZNAŠ KAKO JE U ŠKOLI PUNO SE PISALO A DA BI STIGAO SVE NAPISATI NA VREME, ONDA SAM PISAO EKAVSKI I SKRAĆENICAMA POŠTO IMA MANJE SLOVA.....PA MI TAKO OSTALO I DAN DANAS....ZNAM DA TO NIJE U SKLADU SA VUKOVOM IZREKOM ''PIŠI KAO ŠTO GOVORIŠ, A ČITAJ KAO ŠTO JE NAPISANO'' ILI TAKO NEŠTO.....ŠTA ĆEŠ....ALI BITNO JE DA SE MI RAZUMEMO.... :lol: :D :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

JA BI TE SERIJE DEFINITIVNO ZABRANIO !!!!!!!!!!!!!!! :?
U SELU MOZES SVE POKRASTI KAD POCNE SERIJA SVI OKO TV-a ; MOGAO BI IM FOTELJU ISPOD DUPETA UKRASTI NEBI PRIMJETILI !!! :twisted:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Dva metra pod zemljom - - - - - skroz bolesna i luda serija, ne prikazuje se dzaba poslije 23h :shock: :?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Gost

Post by Gost »

HAHAHAH... U PRAVU SI KAMIKAZA....

Anansie
Posts: 121
Joined: 14.07.2006. 11:56
Location: bez mjesta

Post by Anansie »

Ma razumijemo se Kiwi, naravno, nego kontam znam da si iz Prnjavora pa mi cudno... nista licno...

Ja Two Feet Under tek treba da dobijem pa da pregledam ali sam cula da je fantasticna serija...

Gost

Post by Gost »

OK ANANSIE NEMA LJUTNJE...

parohija
Posts: 50
Joined: 25.09.2005. 02:18

Post by parohija »

meni se cini da se SIX feet under zove!!
:)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

2 metra..6 stopa..sta kilavis odmah
e sta ti je precizni baustelac
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sad je počeo i BIG BROTHER na RTL-u...nekada sam ja to gledao a sada samo one pinkantne detalje 8)

Image

Počinje treća sezona Big Brothera - pustolovina prepuna intriga, uzbuđenja, zabave i borbe za fascinantnih 1,5 milijuna kuna!
Kroz najveći i najspektakularniji reality show i ove nas sezone vode šarmantna Antonija Blaće te neodoljivi, već dokazani voditeljski dvojac: seksipilna Renata Sopek i genijalni Boris Mirković, a uskoro saznajemo i koji su ovosezonski protagonisti.

Svi koji su do sada kročili u Big Brother kuću poželjeli su biti sudionici ove avanture! I sami možete naslutiti da će najpopularnija kuća u Hrvatskoj, ove sezone uvećana za čak 500 m2, biti redizajnirana, nadasve originalna i puna iznenađenja. Uz raskošniju kuću, ukućani će moći uživati i u većem i ljepšem dvorištu prepunom zanimljivih sadržaja. Jedno je sigurno, novim stanarima u ovom zdanju definitivno neće biti dosadno!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Anansie
Posts: 121
Joined: 14.07.2006. 11:56
Location: bez mjesta

Post by Anansie »

meni se cini da se SIX feet under zove!!
Whatever... razumijemo se :)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ima neko trecu sezonu sopranosa?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

n0b0dy
Posts: 4
Joined: 15.01.2007. 12:00
Location: EU

Post by n0b0dy »

1. Prison Break!!!!!!!!!
2. Lost
3. Sleeper cell
4. O.C
Image
There is no replacement for qubic displacement!

sana
Posts: 76
Joined: 07.01.2007. 08:37
Location: Edmonton, AB, Canada

Post by sana »

24 odlicna serija ali gledajte od prve sezone ( jedna epizoda traje stvarnih 60 minuta a puna je akcije)
http://www.fox.com/24/

Grey's anatomy, vise je za cure jako zanimljiva

http://www.greysanatomyinsider.com/

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Prison Break, definitivno... :)

Nego, htjela sam da pitam, zna li iko od vas gdje mogu da nadjem i skinem The Three Amigos: Uncensored? To su Carlos Mencia, Pablo Francisco i Freddy Soto (stand-up comedy). Pokusala sam da nadjem torrent preko googla, ali nisam uspjela, pa bi bilo divno kad bi mi neko od vas pomogao.

Hvala i pozz!
You must not know 'bout me...

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Nip/Tuck, Zakon brace... :smt023
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

da da zakon brace extra serija....

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Ljubiteljima naucne fantastike mogu da preporucim seriju Heroes. Info o toj seriji se
moze naci ovdje: http://www.nbc.com/Heroes/

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

" Rescue Me " i " Sopranos"

Дефинитивно најјаче серије које сам икад гледао.

Свиснућу док РТЛ не откупи нове серијале.

Спораноси су након 6 сезона отишли у сасвим заслужену пензију.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Sopranos su stvarno legendarna serija, gledam ih godinama i bas je vrijeme za penziju. Snimljene su jos 4 epizode i serija se definitivno zavrsava. Nasao sam na na jednoj web stranici desavanja u sve 4 epizode ali necu biti tako bezobrazan da kazem kako ce se sve zavrsiti :D

User avatar
adriano
Posts: 223
Joined: 03.05.2007. 16:34
Location: Slovenija

Post by adriano »

Ja nisam baš ljubitelj serije, ali kad sam počeo gledati seriju Prison Breake, nikako da se odvojim od kompjutera. Stvarno mi se svidja ta serija. Nije tako puno fantazije...kao u ostalim serijama. baš je super!!!!!!!!!!

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Evo jedna web stranica sa torentina na kojoj se mogu naci sve najbolje serije:
http://www.eztvefnet.org/index.html

User avatar
Dripac
Posts: 818
Joined: 05.07.2005. 21:39
Location: Kestengrad
Contact:

Post by Dripac »

LOST je fantasticna, sagledao sam dvije sezone za dvije sedmice. Ko dobra knjiga, ne mozes se odljepiti!

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Lost je legendarna serija, samo je previse duga i zavrsice se tek 2010 godine. Od nedavno sam poceo da pratim kanadsku kult seriju "Trailer Park Boys" ne pamtim da sam se tako ismijao.
Kanadjanka to sigurno znas o cemu govorim :)

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Ne znam odakle, ali su neki moji prijatelji donijeli seriju My Name Is Earl. Serija je jako smijesna, svaki put se iskrivimo od smijeha. :) Radi se o covjeku koji je citav zivot bio propalica i sitni kriminalac, pa je dozivio saobracajnu nesrecu, a pri tome i izgubio dobitni loto tiket. Tada shvata da mora ljepse i bolje da se ponasa prema ljudima, pa pravi spisak svih losih stvari koje je u zivotu napravio sa namjerom da ih ispravi.

Preporucujem ovo svima. :)
You must not know 'bout me...

Post Reply