Just Watched!

Kamera je najmoćnije sredstvo obmane i varke!

Moderator: regeman

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

E super MR X drago mi je da si se registrovao. Mozes naci na podzemlju mnogo filmova i muzike, samo uzivaj :D Nazalost ne koristim MSN zbog virusa vec godinama.

Pogledacu konacno veceras film Guca valjda ce biti dobar ?

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Darius wrote:E super MR X drago mi je da si se registrovao. Mozes naci na podzemlju mnogo filmova i muzike, samo uzivaj :D Nazalost ne koristim MSN zbog virusa vec godinama.

Pogledacu konacno veceras film Guca valjda ce biti dobar ?
Ok Darius,još jednom hvala i uživaj! LIJEP POZDRAV I LAKU NOĆ!
Image

maza
Posts: 77
Joined: 11.10.2006. 20:30
Location: Prnjavor

Post by maza »

Darius wrote:E super MR X drago mi je da si se registrovao. Mozes naci na podzemlju mnogo filmova i muzike, samo uzivaj :D Nazalost ne koristim MSN zbog virusa vec godinama.

Pogledacu konacno veceras film Guca valjda ce biti dobar ?

I da li ti se dopala Guca?
Ljubavna prica sa sretnim zavrsetkom. :D
Po meni je limunadica i nista posebno jos jedna u nizu nasih komedija,
bez nekog posebnog zapleta i radnje.
Ako nisi pogledao do sada domaci film "Klopka"vrijedan je paznje.
Ako nećeš ići celim putem, zašto bi uopšte išao?"

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Film Guca mi nije bio nista posebno zamalo nisam zaspao prije kraja hehe.
Gledao sam Klopka na filmskom festivalu u Trondheimu bio je iznenadjuce '
dobar i sjecam se da je na kraju filma dobio jako dugi aplauz !
Podravcic za Mazu :)

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Darius wrote:Film Guca mi nije bio nista posebno
Znači Darius da ga ne tražim onda,ako nije baš nešto posebno? pozz
Image

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Mr X trazi bolje neki drugi nas film jer Guca nije nesto posebno. Na www.podzemlje.com imas
dosta nasih filmova i serija trebace ti dugo vremena da to sve pogledas! Budi pozdravljen :D

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

U kina dolazi komedija ŠKOLA ZA BARABE---School for Scoundrels
Valjda će se isplatiti pogledati?!
Image

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

MR X gledao sam davno taj film School for Scoundrels nije nesto posebno. Imas mnogo boljih komedija od toga filma kao npr. Blades of Glory, ne znam da li je dosao kod tebe u kino ?

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Darius wrote:MR X gledao sam davno taj film School for Scoundrels nije nesto posebno. Imas mnogo boljih komedija od toga filma kao npr. Blades of Glory, ne znam da li je dosao kod tebe u kino ?
Nemam pojma Darius kad je kod tebe tu u Norveškoj izašao,ali ovdje kod mene je tek 14.juna premijera tog filma.Znači i nije Bog zna šta?Hvala za info... Pozdrav!
Image

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Mr X taj film kod mene nije ni bio u kinu nego sam ga nasao preko interneta. Mi ovdje u Skandinaviji imamo najbolje i najbrze internet veze na svijetu tako da je ovo eldorado za hackere! Meni je rekord za skidanje filma od 700 Mb 2 minute, sta vise da ti kazem :D

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Darius wrote:Mr X taj film kod mene nije ni bio u kinu nego sam ga nasao preko interneta. Mi ovdje u Skandinaviji imamo najbolje i najbrze internet veze na svijetu tako da je ovo eldorado za hackere! Meni je rekord za skidanje filma od 700 Mb 2 minute, sta vise da ti kazem :D
Uh,svaka čast ako skidaš za 2 minute,nemam riječi.
Image

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Oooh 2 minute :lol:

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Elmar zivis u Svedskoj znas o cemu govorim :) Najbolji torrent sajt na svijetu je http://thepiratebay.org/ i odakle ce biti nego iz Svedske :D

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Darius jarane znam za taj sajt, vrlo dobar :)

I ja tamo skidam filmove :wink:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

gledao:

leben des anderen ili nesto sl . :) tj zivot drugih.Prica je smjestena u I.njemacku za vrijeme komunizma.Svidja mi se pristup I.evropskih kinematografija komunizmu i kritici istog.a ne tihi plus prle fazon koji je umro bukvalno prije par godina.

Fallen-odlican triler sa D.Vasingtonom, zaista vas ''drzi'' citavo vrijeme.Povezana ubistva, misterija, istorija :)

Madagascar-dobar crtani mada mi je open season bolji
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Gledao sam danas japanski film Battle Royale: http://imdb.com/title/tt0266308/
Film je sokantan i mislim da je zabranjen u mnogo zemalja u svijetu. Prica je jednostavna: u blizoj buducnosti u japanu je jedan zavrsni razred osnovne skole otet od neke drzavne vojne organizacije.
Poslali su ih na neko ostrvu bogu iza ledja, naoruzali do zuba i prisilili da se medjusobno ubijaju na najbrutalniji nacin. Ko prezivi pobijedio je :shock:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Darius wrote:Gledao sam danas japanski film Battle Royale: http://imdb.com/title/tt0266308/
Film je sokantan i mislim da je zabranjen u mnogo zemalja u svijetu. Prica je jednostavna: u blizoj buducnosti u japanu je jedan zavrsni razred osnovne skole otet od neke drzavne vojne organizacije.
Poslali su ih na neko ostrvu bogu iza ledja, naoruzali do zuba i prisilili da se medjusobno ubijaju na najbrutalniji nacin. Ko prezivi pobijedio je :shock:
Zvuci interesantno:)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Pa film je vise nego interesantan Vrsta :D
Zamisljen je da provocira i da kritikuje nepotrebno nasilje na tv-u. Nije cudo da se jako cesto desi neki masakr u skolama u USA kada djeca gledaju filmove sa takvim sadrzajem.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Odgledao Shutter (Tajlandski horor).Lika na slikama i u stvarnosti juri duh bivse djevojke.zanimljiv, samo mi se cini da je losa kopija Korejskih i Japanskih na istu foru.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ljudi imam film Warlock 2 iz 1993 ali nigdje nemogu nadjem titl za njega?div-x je upitanju?zan li ko da mi pomogne...imam samo na engleskom titl.....

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Ne znam da li kasnim i da li je neko vec spominjao taj film ali gledala sam nedavno 300. Extra je film. Radjen je po stripu kao i Sin city. Meni se svidja taj vid kinematografije :D
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Bojana wrote:Ne znam da li kasnim i da li je neko vec spominjao taj film ali gledala sam nedavno 300. Extra je film. Radjen je po stripu kao i Sin city. Meni se svidja taj vid kinematografije :D
Da Bojana,ja sam gledao prije jedno 15-ak dana film 300 meni je bio super!

Image
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Vertigo od Hickoka, stariji je film ali je triler i psiho drama koja vas drzi do kraja u neizvjesnosti.Majstor Hickok.Kadrovi, kamera, izbor glumaca, legendarno.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Gledao sam akcioni fim CRANK iz 2006 godine. Pravo je dobar tako
da ga mogu da preporucim svima koji vole akcije. Inace nisam neki ljubitelj
takvih filmova ali ovaj me pozivitno iznenadio !
http://www.imdb.com/title/tt0479884/

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Crank je dobar samo me nerviraju ti narkomansko-adrenalinski filmovi tipa SPun, Krank, Scanner Darkly i sl.
Sve mi to nekako prevazidjeno sa Trainspottingom i Acid H.

Ja odgledao:Ubiti pticu rugalicu iz 50ih, 60ih, film je radjen po romanu Harper Li, u crno bijeloj tehnici ali je odlicna drama o zivotu na Americkom jugu tih 50ih,60ih..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Post Reply