Just Watched!

Kamera je najmoćnije sredstvo obmane i varke!

Moderator: regeman

User avatar
miKkii*
Posts: 147
Joined: 09.10.2007. 20:03
Location: XXIII-II-MCMLXVI .

Re: Just Watched!

Post by miKkii* »

NEW MOON i Saw 6..
Image
RIP ^Drazen..

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: Just Watched!

Post by Liquari »

American Pie 7 :)

Nije lose, malo slabiji od prethodnih :)
Take me home united road!

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: Just Watched!

Post by Liquari »

Image

Nemam rijeci.. Odlican film!
Take me home united road!

User avatar
miKkii*
Posts: 147
Joined: 09.10.2007. 20:03
Location: XXIII-II-MCMLXVI .

Re: Just Watched!

Post by miKkii* »

A meni taj bas dosadan Wrong turn 3,
1 i 2 su ok ...al sta su sada napali jedno te isto :?
Image
RIP ^Drazen..

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Just Watched!

Post by regeman »

Odgledao '' Bice skoro propast sveta'' od Aleksandra Petrovica, jednog oda njboljih rezisera ex yu i novog talasa 60ih. Pun film simbolike, od netolerantnog drustva, korumpiranog sistema, otaljavanja zivota u napuklom sistemu. Alkoholicari nadnicari, uciteljica lakog morala, svinje, seoska luda, patuljci, sve na jednom mjestu, uz podrsku ciganskog krezubog benda iz Deronja, koji i dan danas svira.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ana
Posts: 1139
Joined: 05.02.2007. 15:41
Location: Prnjavor

Re: Just Watched!

Post by ana »

Liquari wrote:Image

Nemam rijeci.. Odlican film!

Slazem se i ovaj treci dio pogresnog skretanja je jednako dobar kao i dva predhodna.
Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo...

User avatar
zokii1983
Posts: 243
Joined: 07.02.2005. 09:55
Contact:

Re: Just Watched!

Post by zokii1983 »

Avatar ....u 3d formatu
ovo vise nije samo film....nego dozivljaj, iskustvo, avantura

kad sam stavio naocale, neki trejleri su isli za "regularne" filmove..i onda odjednom pocinje trejler za shrek-a u 3d formatu .. hahaha odusevio sam se
kao da se ispred tebe desava ...ruka sama krene da dodirnes...toliko stvarno izgleda

mozda zato sto sam trailer za shrek vidio prvi...ali ucilino mi se da je ova tehnika dosta bolja ako je crtani u pitanju ....
mozda se naviknes kako film prolazi...ali bar mi je tako djelovalo

Avatar..scena na pocetku, kao sa jedne planete lete na drugu... trip je kao da si stvarno tu i da letis .. da nepovjerujes koliko stvarno izgleda
dok kasnije kada recimo u brodu pricaju...manje-vise kao normalan film da gledas
opet scene pred kraj kada se bore ..isto 3d

film sam po sebi isto nije los ...ako filmove bude snimali u 3d formatu mozda ce i stati u kraj pirateriji


trejler za Avatar

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Just Watched!

Post by dogface_gremlin »

I ja sam čuo dosta hvale što ste tiče tih 3D efekata, film očigledno se obavezno mora gledat u kinu. Za priču kažu da je iskopirana ali da je opet ok.
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Re: Just Watched!

Post by vasko »

dogface_gremlin wrote:I ja sam čuo dosta hvale što ste tiče tih 3D efekata, film očigledno se obavezno mora gledat u kinu. Za priču kažu da je iskopirana ali da je opet ok.
odlican gledao ga sinoc 8)
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
IloVa
Posts: 265
Joined: 01.07.2007. 10:26
Location: Austrija

Re: Just Watched!

Post by IloVa »

vasko wrote:
dogface_gremlin wrote:I ja sam čuo dosta hvale što ste tiče tih 3D efekata, film očigledno se obavezno mora gledat u kinu. Za priču kažu da je iskopirana ali da je opet ok.
odlican gledao ga sinoc 8)
ja sam lgedao ice age 3 3D..ma ludnica..predobro....

User avatar
miKkii*
Posts: 147
Joined: 09.10.2007. 20:03
Location: XXIII-II-MCMLXVI .

Re: Just Watched!

Post by miKkii* »

3D je bas cool, gledala sam i horor "My bloody Valentine" u 3D to je pravo :D

kazu da ce biti jedan dio SAW u 3D ...jedva cekam.....

a postoje vec i televizori koji mozes da gledas u 3D
Image
RIP ^Drazen..

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Just Watched!

Post by regeman »

Vikend krvavih ociju...ovaj vikend od petka navece do ponedeljka ujutro sam odgledao brat bratu 10 filmova..kompletnu ponudu rtla za katolicki bozic, pola nove, pola hrta i pola rts ponude...elf, dutch, pirati, sam u kuci po 1000ti put...pa i ne sjecam se vise, sretni ludi veseli ovakav i onakav bozic u imenima filmova...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Just Watched!

Post by dogface_gremlin »

Ja po prvi put gledao Grinča (najviše zbog Kerija) i po hiljaditi put A Christmas Story. E taj bi mogao gledati svake godine bez problema. Meni jedan od omiljenih.
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Just Watched!

Post by regeman »

SRCELOMKE sinoc na novoj tv...prava ngodisnja komedija, a i izbor glumaca odlican.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Re: Just Watched!

Post by Hunter »

13 izazova, zaprepastio se, extra film.
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Just Watched!

Post by regeman »

Odgledao sinoc po prvi put Gospodara prstenova, povratak kralja cini mi se i nisam nesto odusevljen. mislim film je uradjen vrhunski, samo..it's not my cup of tea.

poslije na pinku bio ghostship iz 2002. godine. I pored solidne glumacke ekipe skromni dometi. Dok su se premisljali da li da bude horor ili triler film se zavrsi.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
zokii1983
Posts: 243
Joined: 07.02.2005. 09:55
Contact:

Re: Just Watched!

Post by zokii1983 »

miKkii* wrote:3D je bas cool, gledala sam i horor "My bloody Valentine" u 3D to je pravo :D

kazu da ce biti jedan dio SAW u 3D ...jedva cekam.....

a postoje vec i televizori koji mozes da gledas u 3D
stvarno!!!
ako su snimani istom tehnikom kao avatar, onda ce dobar dio ljudi nakon filma zavrsi u ambulanti

recimo scena u avatar kada ovaj lik sa neke litice skace na "pticu" (ima dio u trejleru) ... da je scena na pocetku filma, dakle prije nego sto se naviknes na 3d
ljudi bi izazili iz kina jer nebi imali hrabrosti da do kraja odgledaju film.... ovo je narocito za nekoga ko se boji visine ...
gledas film 2 sata, ali kada dodje ta scena ... noge ti se odsjeku, drzis se za stolicu, i vjerovatno vristis ili bar izgovoris nesto... ali ako je kino puno ... niko i neprimjeti jer oko tebe svi vriste hahhaa

ali kao sto vec rekoh, kada nije crtan0/fantazija/kompjuterski odradjeno, kada je normalna scena ... sumljam da ce se bilo ko oduseviti sa 3d (bar za sada)..zbog toga je avatar i sniman kako je sniman
sa druge strane, ako je crtano ....uffff

mislim da je Avatar odvedo kinematografiju na jedan sasvim drugi level .... i ranije su snimali filmove u 3d, ali ovaj film je zapoceo nesto novo ... James Cameron je napravio nesto kao star wars u 70-im

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Just Watched!

Post by aquarius »

Image
Nakon prospavane noći, još uvijek nisam sredio utiske.
Volio bih da je ekran mnogo veći, zvuk mnogo bolji, i da uprava multipleksa Palas glavate ljude od 2 metra visine stavlja u zadnje redove. :)

Odlična priča, intenzivna akcija, skoro svih 2,5 i kusur sata.
3D je ... nemam riječi. Iako su đozluci prilično pohabani, sklanjao sam one leteće amebe ispred očiju. ;) Koplje me probolo, lišće padalo po glavi...

Well done mr. Cameron !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Just Watched!

Post by regeman »

odgledao the 2 jakes..sa Nikolsonom i Kajtelom. Prilicno smusen zaplet i rasplet a tema je bila obecavajuca...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Just Watched!

Post by aquarius »

Image

PUBLIC ENEMIES (2009)
Michael Mann je ovim filmom pokušao prikazati život jednog od najpoznatijih američkih gangstera John Dillingera i osnivanje FBI pod vođstvom J. Edgar Hoovera.
Da nije odličnog Johhny Deepa film bi bio totalna katastrofa. Epizodnu ulogu u ovom filmu ostvarila je i naša Branka Katić. Mogu reći prilično dobro.

3/5 :?
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
acer
Posts: 14
Joined: 23.12.2009. 18:35

Re: Just Watched!

Post by acer »

gledo sam:

american pie 6 (dobra comedija)
not again a teen movie :D (dobra comedija)
jennifers body (mali horror za mladost)
paranormal activity :D (naj jaci horror sto sam dosad vidio)
Moze jos jedno pivo za gospodina!!!

User avatar
acer
Posts: 14
Joined: 23.12.2009. 18:35

Re: Just Watched!

Post by acer »

Liquari wrote:American Pie 7 :)

Nije lose, malo slabiji od prethodnih :)
cekaj ja mislim da sam nesto pobrko

jel to onaj kad su na coledzu ?? i bude ona grcka olimpijada ili ?? :?

sry for my bad serbian :D
Moze jos jedno pivo za gospodina!!!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Just Watched!

Post by regeman »

odgledao buffalo soldiers sa J. Phoenixom, Ed Harisom i pomalo zaboravljenom E. McGovern. Radnja smjestnea u americkoj vojnoj bazi u vrijeme pada berlinskog zida. Razbibriga, droga, lagodan zivot jenkija u vrijeme turbulencija u Evropi uz male osvrte govora Dz. Busa seniora.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

parohija
Posts: 50
Joined: 25.09.2005. 02:18

Re: Just Watched!

Post by parohija »

avatar, odlican, prica je ok, ko sto neko rece, ne smije biti previse zahtjevna za americku publiku. ali ovo se gleda zbog efekata. 2 i po sata brzo prodje, nema dosade, samo ledja malo bole :)

sveti georgije ubija azdahu, nije mi bas legao, jedino lazar ristovski vrh, al ne moze ni on citav film spasiti. dugo sam cekao dok sam ga nasao na netu, mada one isjecke sto sam gledao na youtube-u su u biti film. :S kod nas sto manji budzet bolji film

hadersfild sinoc odgledao, ma ok al nista posebno, hebo vise domace drame i ratne, daj neke sprdnje....

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Just Watched!

Post by dogface_gremlin »

Image

Ok je priča. Dizni je Dizni. :lol:

A pogledao sam Train de vie (1998), film o holokaustu ispričana na humoristički način. Zbog straha od nacista neko jevrejsko selo odlučuje organizovati lažni deportacijski voz koji će ih odvesti u Palestinu. I tu počinje njihova avantura... više poetičan film nego što ima veze s realnošću. Da ne znam da je režiser neki Rumun rekao bi da ga je Kusturica radio, na kojeg se ovaj očito fura. Dobar je film, najviše sam se smijao Jevrejima-marksistima i njihovom vođi bundžiji. Te su mi scene najjače. Ili kad sretnu one cigane... Muziku za film radio Bregović.
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

Post Reply