Prijetnje

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Намјерно отварам ову тему, на овом подфоруму, јер све пријетње или уцјене које долазе, долазе због писања на овом подфроуму Политика! Сада, писао ја о некоме нешто или писао било ко, о некоме нешто, код некога се створи утисак да "сам ја крив због тога".

Ево још мало па ћу стићи до десетхиљадитог поста и једно 7 година од када пишем на овом форуму. Колико сам имао пријетњи или уцјена примио, не знам ни сам. Нисам хтио да нешто претјерано да истичем, да неко не стекне утисак да сам ја као нека жртва овог форума.

Искрено, досади ти да те неко зове пријети (директно или индиректно), СМС-овима, лажним мејловима, позивима а некада и лично у очи. Али све је то дио овог "посла" којим се бавим.

Па како никако не могу да ступим у контак са тим који ми као "пријете", одлучио сам да на овај начин покушам да "комуницирам" са тим људима, јер је велика вјероватноћа да ће ово прочитати, што им напишем.

Да кренемо од синоћ. 23.30, гледам нешто на нету, кад звони мобилни. Видим сакривен број, помислим се зове ме нешто Киви (он је једини који ме зове са тог сакривеног броја), и јавим се. Кад са друге стране мушки глас. Неког момка до 25 година. Пита ме јесам ли ја то. Кажем да јесам. И онда осу паљбу. Ако још будеш писао по форуму, има да ме поједе мрак, има да завршим у неком јарку. Има да немамш дјеце, не због рендгена већ због њега, као он ће се за то побринути. И на крају ме пита "Јел' ми јасно". Ја му кажем мртво хладно, "Да ли је то све, ако јесте да вам пожелим лаку ноћ". У том тренутку, мало му глас задрхти (и откри се да није баш такав костоломац, као што звучи преко телефона), мало је зашутио и ја му кажем ако је то све, лаку ноћ и прекинем.

То је само један од многих, више се и не сјећам свих који су ми пријетили на сличне начине. Као прво, том да га назовемо "костоломцу", је изгледа неко платио да то све уради, јер видим момак није најбоље упућен у тематику, ал' ајд. Мора да је тим позивом зарадио за једну допуну од 5 КМ или туру пића у некој кафани. И сада бих ја као требао да се бојим. Мислим стварно :? . Не бој се пса који лаје, стара народна пословица. Већ оног који само од једном почне да гризе :D

И које су моје могућности, да искористим правну државу од таквих кретена. Могу да напишем жалбу МТЕЛ-у, да ми је пријећено преко тог сакривеног броја, који они не смију да дају. И онда му они пошаљу поруку, упозорења и ако се настави то узнемиравање, искључује се тај број. Да одем у полицију, они би направили записник о Н.Н. особи, и рекли ми да их обавјештавам о свему. Значи правна држава, је у том случају на страни, тих манијака. Али добро и то је за људе. А овај Прњавор је премален, да се било шта сакрије. Јер знам да временом, све се сазна "из који центара моћи", долазе такве пријетње. Ту се држим оне Господње "Све тајно, биће јавно"

Како нисам могао синоћ да објасним том свом "костоломцу", јер није баш био вољан да слуша (препоставимо, није био плаћен за то), ја му поручујем да ме може изударати или шта већ, када год хоће. То је његово легитимно право, моје је да се браним како знам и умијем. Па ком' обојци ком' опанци, што би рекли Србијанци :)

Ето од данас ћу снимати све своје разговоре преко мобилног, и ако буде пријетњи да све то подијелим са вама :smt003 , наравно звучни запис :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Negooo tako i treba :D treba da te izmlate kad ne slusas lopove i korumpirane politicare,hoces samo da pisas uz vjetar :smt005
Ma prijetili su i meni dok nisu culi ko sam i koliko kila imam,a jos kad su culi da mi je pajser osnovno sredstvo,odustali odmah. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote: Ma prijetili su i meni dok nisu culi ko sam i koliko kila imam,a jos kad su culi da mi je pajser osnovno sredstvo KOMUNIKACIJE (da dopišem),odustali odmah. :lol:
Хахаха, дописао сам средство комуникације :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Kad je Buco objavio prvi post,poceli da mi nesto naredjuju da brisem, ili ce da me stave u gips pa cu da vidim :) i ja se prepanem i ostavim post :smt005 znam ja da u cjeloj BL nema toliko gipsa da bi mene zagipsali ovakvog debela :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Zaboravio sam da kazem, od svih politicara i njihovih tjelohranitelja,mene mogu istuci samo Zuna i Gataric :D i to iznenada,na sacekusu, kad slucajno ostanem bez argumenata :D Moji argumenti su duga devetka niklovana (da ne zahrdja,rijetko je koristim :) ) i taj moj pajser koji sve cesce koristim kao sredstvo komunikacije sa jacim od sebe :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prijetnje

Post by murgo »

Ha, Kami vidim da si jos u soku zbog toga si i ostavio postove. Ali nemoj samo, kad se oporavis od soka, da ih onda izbrises!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Prijetnje

Post by Magyar »

Ma daj majke ti, ti svi sto prijete su najobicnije picketine.Ne cuje se bas da se po Prnjavoru lome kosti zato sto je neko nesto o nekome rekao.Kad bi neko nesto i uradio samo bi dokazao da je to sto se prica istina. Zato kerovi, mars u kucu i brnjicu na nos, inace cemo zvati prave sintere da naprave malo reda :D ! A mislim vas dvojica, koliki ste, malo li je :smt005 Ne znam samo kako se usude zvati vas :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

:smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021

U vecini slucajeva prijete neki dalji rodjaci,jer se smatraju uvrijedjenim,kao njima nije jasno ko smije da blati njihovo prezime :D akteri se rijetko suprostavljaju,jer znaju da se radi o istini i da samo prave gore ako se upuste u raspravu,oni se drze one da onaj ko se napravi mrtav,njega ni medvjed ne dira. :D I oni zato sute miruju i uzivaju. :wink:
:smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Prijetnje

Post by BETMEN »

Ubice te kiklop ko zeca
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Rendgen usluge ,samo do kraja ove sedmice, Vedran daje 50% popusta forumasima :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Prijetnje

Post by čiča »

Kako ono rece Mitar Miric, ne mogu nam nista. Ne treba se previse brinuti o prijetnjama raznih majmuna, to samo pokazuje da je istina ono sta se ovdje pise. Vrsta nema sta da se brines dok je Mile, jaci je on i od Chuck Norrisa :lol: .
Za kamikazu se ne bojim, svi smo mi kamikaze.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Franz »

Smijesni su mi ti skorojevici pohlepni...
Kontali "malo" da ukradu i da dobiju postovanje od pametnijih? :smt005

Ovo sve sto se pisalo je nesto sto narod u neku ruku manje-vise zna ali nije s goreg podsjetiti se da znamo sta nam nije ciniti.

Sigurno da je rijec o istini cim nekoga boli to pisanje, jer jedino istina zna da boli...

Vedrane ne brini...sami sebi su krivi sto valjaju se u vlastitom blatu i to dobro znaju.

Kupili bi i vrijeme da se moze vratiti nazad. :smt003
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Sad cu ja iz zasjede da izdraufam Vedrana,da malo zakuhamo,na forumu. :smt005
Salim se,nemoj sutra mene da krivis kad dobijes batine :D

Narod sve sto je napisano zna,ali ovdje se vide cifre,datumi,nema rekla kazala,povezano je sve,cak i bolje nego sto smo kroz price culi,i zato niko ni ne negira,inace do sada ,ovako u izbornoj godini,kad se oni okupe,pa kad navale sa kontrom.Danas ih nema tu,u stvari ima,ali se ne javljaju,svi su nijemi posmatraci,drhte i cekaju da se pojavi njihovo ime. :smt005 IMA SAD ZENE DA IM GLAVE SKINU :D kad skontaju da su tamo gdje su im muzevi rekli da placaju 100 000 dali 10 000 a za ostalo kupovali apartmane ljubavnicama :lol: bit ce razvoda :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Данас одем на неки састанак у Општини, и прије нас у сали СО био Форум за безбједност Општине Прњавор. И када су излазили, изађу два високо рангирана полицајца из Полицијске станице Прњавор. Не бих да именујем људе. И тако они мене нешто замоле, да им помогнем око неких техничких ствари. И ајд кад су већ ту, да им ја кажем за ту "пријетњу", коју сам добио синоћ. Кажем им како правна држава у тим случајевима, нема много избора итд. Тј све оно што сам писао у свом првом посту. И они мене буквално, замоле да одем код дежурног полицајца и да пријавим тај случај "јер се наводно може ријешити", поготово те пријетње преко мобилног. И када се завршио тај састанак, на коме сам ја присуствовао, одем до дежурног полицајца, дам изјаву, и оно мало доказа што сам имао. Ето баш ме интересује, шта ће урадити по том питању.

П.С.

Да сам само знао, како је једноставно нешто пријавити полицији, ја бих и раније што шта пријављивао :D Има сада, да им горе будем редовна "муштерија" :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Nemoj samo kao pokojni Veljko na Tunjicama ,i krevet da rezervises :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Sheki »

Ah Boze moj, pa prijetnje su normalna pojava. Cak i kod obrazovanih ljudi. Vidjeli ste da mi profesor prijeti, i to pismeno i javno, sa nickom naravno. :smt003 :smt004

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prijetnje

Post by KAMIKAZA »

Ti si sretan ,tebe ce ucen covjek udariti rijecima ili u naj gorem slucaju knjigom,a ovi cobani sto hoce Vedrana da tuku,znaju samo za lopatu,macolu,mocagu :D nema rijeci i knjiga. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prijetnje

Post by regeman »

ovi cobani sto hoce Vedrana da tuku,znaju samo za lopatu,macolu,mocagu
a najbolji su u dudlanju kite.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Prijetnje

Post by BETMEN »

Alo seki ja znam da bi ti da ja tebe izudaram al taj film neces gledat nisam ja ogranicen kao ti niti se spustam na taj nivo, ja sam tebi reko sta sam imao i moje misljenje o tebi a prijetio ti nisam niti hocu da te udaram kad izmisljas pazi sta ces napisat , a ne ovako da se provaljujes nikad ja tebi nisam rekao da cu te izudarat, prebit ili tako nesto.
POSMATRAM VAS

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Re: Prijetnje

Post by vasko »

MIR VAS DVOJICA
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Prijetnje

Post by BETMEN »

ma vasko opusteno ja sam svoje rekao a on nek prica sta hoce
POSMATRAM VAS

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Prijetnje

Post by trucker »

Не сме нико да вас бије !!! :D
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Prijetnje

Post by BETMEN »

Sem nase milicije :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prijetnje

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Prijetnje

Post by Sheki »

BETMEN wrote:Alo seki ja znam da bi ti da ja tebe izudaram al taj film neces gledat nisam ja ogranicen kao ti niti se spustam na taj nivo, ja sam tebi reko sta sam imao i moje misljenje o tebi a prijetio ti nisam niti hocu da te udaram kad izmisljas pazi sta ces napisat , a ne ovako da se provaljujes nikad ja tebi nisam rekao da cu te izudarat, prebit ili tako nesto.
BETMEN wrote: a oni koje ti pljujes nisu vise u stranci i nisu podvili rep, a doce i njihovih pet minuta neboj se ti nista doces i ti kao i kiklop na resato samo polako

:smt006

Post Reply